ماجرای 5 پنالتی بازی ماشین سازی تبریز و سپاهان + فیلم

در چهارچوب رقابت های لیگ برتر بازی تیم های ماشین سازی تبریز و سپاهان با نتیجه 3-3 به پایان رسید که در این دیدار 5 پنالتی گرفته شد فیلم آن را مشاهده کنید.

ماجرای 5 پنالتی بازی ماشین سازی تبریز و سپاهان + فیلم

5 پنالتی بازی ماشین سازی و سپاهان

از سری رقابت های لیگ برتر در هفته نهم دو تیم ماشین سازی تبریز و سپاهان از ساعت 15:00 به مصاف هم رفتند که این بازی حساس با نتیجه 3-3 و 5 پنالتی به پایان رسید

 

سعاد وفاپیشه، داور بازی در دقیقه 23 بازی اولین پنالتی را برای سپاهان گرفت که سجاد شهباززاده آن را به گل اول سپاهان تبدیل کرد. 15 دقیقه بعد و در حالی که بازی با نتیجه دو بر صفر به سود سپاهان در جریان بود، داور بازی این بار یک ضربه پنالتی برای ماشین گرفت که این ضربه را پیمان بابایی در دقیقه 37 به گل اول تیمش تبدیل کرد. این پایان کار پنالتی ها در نیمه اول نبود و در دقیقه 44 سومین ضربه پنالتی این بار برای سپاهان گرفته شد تا شهباززاده برای دومین بار از روی نقطه پنالتی در این دیدار برای تیمش گلزنی کند.

به این ترتیب یک آمار جالب را در 45 دقیقه اول بازی ماشین سازی و سپاهان شاهد بودیم؛ آماری که طبق آن به طور میانگین، هر 15 دقیقه از بازی یک ضربه پنالتی به همراه داشته است. هر سه پنالتی اعلام شده در نیمه اول که سهم سپاهان دو و سهم ماشین یک پنالتی بوده، به گل مبدل شد تا سه چهارم گل ها در این نیمه از روی نقطه پنالتی به ثمر برسد.

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x