ماجرای کشف جسد دو کودک در بندرعباس

ظهر روز یکشنبه چهارم آبان ماه جسد دو کودک در یکی از آبگیرهای پیرامون بلوار شهید رجایی در محدوده دوراهی ایسینی شهر بندرعباس کشف شد.

ماجرای کشف جسد دو کودک در بندرعباس

جسد دو کودک در بندرعباس

به گزارش منگومگ و به نقل از خبرگزاری فارس، دو کودک در بندرعباس حدود یک هفته پیش از خانه بیرون رفتند و و دیگر مراجعت نکردند تا این که جسد  بی‌جان دو کودک 14 و 12 ساله ظهر امروز (یکشنبه چهارم آبان) در یکی از آبگیرهای پیرامون بلوار شهید رجایی بندرعباس در محدوده دوراهی ایسنی کشف شد.

بنابر اعلام منابع موثق، این دو کودک یکی به نام حسین و دیگر به نام علی اکبر متولد 87 و 85 اهل محله شیر اول بندرعباس بوده‌اند که از روز 5شنبه هفته گذشته از حوالی صبح از منزل خارج شده و دیگر مراجعت نکردند تا این که پیکر بی جان آنها ظهر امروز یک شنبه 4 آبان ماه از سوی اهالی محله دوراهی ایسینی پیدا شده و پس از اطلاع به آتش‌نشانی و نیروی انتظامی از آبگیر خارج و به پزشکی قانونی منتقل شده‌اند.

پلیس آگاهی در حال بررسی ابعاد مختلف موضوع است.

منطقه‌ای که جسد کودکان در آن پیدا شده، منطقه‌ای نسبتا صعب العبور است و نوع آبی که در آن یافت شده‌اند نیز آب پاک و زلالی که انگیزه شناکردن در افراد ایجاد کند، نیست و لذا ابعاد دیگری از موضوع را در اذهان تداعی می‌کند.

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
1 دیدگاه
نظرات قدیمی
نظرات جدید نظرات محبوب
Inline Feedbacks
View all comments
fatima
fatima
5 آبان 1399 10:37

وای وای چقدر گناه خدارحمتشون کنه