ساعت های اورجینال و تک در کل ایران با قیمت باورنکردنی از فروشگاه ساعت واریا

کلیک کنید

کد فعالسازی بسته اینترنت رایگان (شاد) برای دانش آموزان

آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مورد جزئیات بسته اینترنت رایگان به نام شاد برای دانش آموزان توضیحاتی داد کد فعالسازی بسته را در ادامه مشاهده کنید.

کد فعالسازی بسته اینترنت رایگان (شاد) برای دانش آموزان

کد فعالسازی بسته اینترنت رایگان شاد

محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که به تازگی در برنامه «یک روز تازه» صحبت کرده بود، مهم ترین بخش صحبت های وی در مورد ارائه بسته اینترنت رایگاه برای دانش آموزان بود

وی افزود: اینترنت رایگان شامل مجموعه سایت‌هایی که از سوی وزارت آموزش‌وپرورش تعیین شده و یک بسته ماهانه برای دانش‌آموزان است نام این بسته را «شاد» می‌گذاریم، اما فقط مشمول استفاده از «شاد» نیست.

وزیر ارتباطات و فناوری تصریح کرد: طی دو سه روز آینده جزییات ارایه این بسته رایگان و نحوه نام نویسی را اعلام می‌کنیم.

بسته اینترنت برای معلمان

آذری جهرمی دربار ارائه بسته‌های اینترنتی رایگان به معلمان نیز توضیح داد: یک معلم در یک کلاس معمولا دارای ۳۰-۴۰ دانش‌آموز است که مصرف اینترنت برای وی بالا می‌رود؛ بنابراین از فروردین ماه بسته اینترنتی ۲۰ گیگی سه ماهه به آن‌ها ارائه کردیم.

وی تصریح کرد: برای اینترنت معلمان دو اقدام اساسی انجام شد، همه مدارس در سراسر کشور به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند و بنابراین استفاده از اینترنت در این شبکه رایگان است، روز گذشته مصرف اینترنت ۵ گیگابیت بود به نسبت آنچه برای آن‌ها در نظر گرفته‌ایم ناچیز بود، اما برای روز اول شروع خوبی بود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: بسته اینترنتی که فروردین ماه به ۶۰۰ هزار نفر از معلمان ارائه کردیم را تمدید می‌کنیم که تا آن‌ها هزینه‌ای برای آموزش مجازی پرداخت نکنند.

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
4 نظرات
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
زهرا افضلی
زهرا افضلی
30 شهریور 1399 11:00

اینترنت

زهراافضلی
زهراافضلی
10 مهر 1399 09:02

اینترنت
شاد

زهراافضلی
زهراافضلی
10 مهر 1399 09:03

اینترنت شاد برای معلمان

رزموز
رزموز
13 مهر 1399 11:11

یاغن