عکس نوشته و جملات برای روز جهانی ایدز HIV + پروفایل

1 دسامبر برابر با 11 آذر 99 در تقویم روز جهانی ایدز است که در ادامه تعدادی از جملات و عکس نوشته برای پروفایل در مورد روز ایدز HIV براتون گردآوری کردیم.

عکس نوشته و جملات برای روز جهانی ایدز HIV + پروفایل

عکس نوشته روز جهانی ایدز

هر ساله در تقویم جهانی 1 دسامبر را که در تقویم سال 99 مصادف با 11 آذر است فرصتی فراهم می شود تا دوباره انسان عصر نوین، به یکی از مهم ترین چالش های تهدید کننده بهداشت و سلامت جهانی فکر کند

ایدز یک نوع نشانگان نقص در سیستم ایمنی بدن است که در طی آن سیستم ایمنی بدن به شدت ضعیف شده و در برابر بیماریهای دیگر تاب و تحمل ندارد.

به همین جهت برای حمایت از بیماران HIV در این روز گلچینی از عکس نوشته های زیبا برای پروفایل به همراه متن و جملات در مورد این روز برای استوری اینستاگرام و وضعیت واتساپ فراهم آورده ایم

پروفایل در مورد ایدز

به صفر رساندن مرگ ناشی از ایدز
به صفر رساندن برچسب و تبعیض
به صفر رساندن مبتلایان جدید

جملات روز جهانی ایدز 2020

در روز جهانی ایدز مردم لباس‌های شان را به روبان قرمز مزین می‌کنند تا توجه و مراقبت در برابر HIV و ایدز را متذکر شده و به دیگران یادآور شوند که تعهد و پایبندی و حمایت آنها مورد نیاز است.

تبریک روز ایدز 99

ویروس ایدز همان ویروس نقص ایمنی اكتسابی انسان است كه بیماری ایدز را به وجود می آورد. ویروس ایدز عضو گروهی از ویروسها به نام رترویروسها است كه سلولهای انسان را آلوده میكند و انرژی و مواد غذایی این سلولها را صرف رشد و تولیدمثل خود می كند.

عکس برای روز جهانی ایدز 99

در برخی افراد علایم ایدز كه همانا كاهش تعداد سلولهای T و عفونتهای فرصت طلب می باشد خیلی زود بعد از اولین آلودگی با ویروس اتفاق می افتد. اما اغلب افراد به مدت ۱۲-۱۰ سال و تعداد كمی حتی مدتهای طولانی تری بدون علامت باقی می مانند. همانند بیشتر بیماریهای دیگر رسیدگی های بموقع پزشكی میتواند عمر شخص را طولانی تر سازد.

 

روز جهانی ایدز 11 آذر 99

آمارها نشان می دهد که در دنیا بیش از ۳۶ میلیون نفر یعنی حدود نیم درصد جمعیت کره زمین (به طور خوشبینانه)، مبتلا به ویروس اچ آی وی هستند که تنها ۴۶ درصد از آن ها از بیماری خود اطلاع دارند و درصد اکثریتی نیز از بیماری خود آگاه نیستند و بالطبع، به فکر درمان و کنترل آن هم نخواهند بود.

پیامک درباره روز جهانی ایدز

مهار همه گیر اچ آی وی و ایدز با اطلاع رسانی، پیشگیری، تشخیص زودهنگام، درمان و حمایت از مبتلایان است.

عکس برای روز جهانی ایدز 99

یکی از کارشناسان برنامه ایدز در کشور قبلا گفته بود که با اشاره به اینکه دو تا چهار درصد موارد شناسایی شده آلوده به این ویروس در کشور به علت انتقال از مادر به جنین بوده است، عنوان کرد: با پیشرفت علم و در شرایط کنونی می‌توان از انتقال ویروس جلوگیری کرد و در حین بررسی می‌توان آموزش‌هایی ارائه داد که اگر با توجه و دقت دنبال و زمان زایمان و نوع درمان درست انجام شود قطعاً احتمال انتقال ویروس به شدت کاهش خواهد یافت.

منبع: منگومگ

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظرتان را در مورد مطلب بنویسیدx
()
x