پخش زنده بازی یوونتوس و دیناموکیف چهارشنبه 12 آذر 99

در بازی های لیگ قهرمانان اروپا در مرحله گروهی چهارشنبه 12 آذر 99 تیم های یوونتوس و دیناموکیف به مصاف هم خواهند رفت پخش زنده بازی را ببینید.

پخش زنده بازی یوونتوس و دیناموکیف چهارشنبه 12 آذر 99

پخش زنده بازی یوونتوس و دیناموکیف

در چهارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2020-2021 مرحله گروهی، تیم های یوونتوس و دیناموکیف چهارشنبه شب 12 آذر 99 از ساعت 23:30 در ورزشگاه یوونتوس به مصاف هم خواهند رفت

پخش زنده


پحش زنده و مستقیم از سایت آنتن


همچنین ببینید: پخش زنده بازی امشب فرنتس‌واروش و بارسلونا چهارشنبه 12 آذر 99

همچنین ببینید: خلاصه بازی یوونتوس و دیناموکیف چهارشنبه 12 آذر 99 + فیلم

بررسی وضعیت تیم های یوونتوس و دینامو کیف

یوونتوس در سری آ چندان مقتدر نبوده و تساوی برابر بنونتو باعث شده انتقادات از آندره آ پیرلو شدت بگیرد. بنابراین یوونتوس در تلاش خواهد بود با شکست دادن دیناموکیف، امیدهای خود برای صدرنشینی در گروه را زنده نگه دارد. یوونتوس صعود خود به مرحله حذفی را قطعی کرده اما یوونتوس می خواهد در این دیدار پیروز شود تا ضمن کشاندن رقابت صدرنشینی به روز آخر، از حجم فشارها و انتقادات بکاهد. از سوی دیگر دینامو کیف که برای راهیابی به لیگ اروپا تلاش می کند، سعی می کند در این مسابقه امتیاز کسب کند، اگرچه رقابت هفته آخر آن ها برابر فرانس واروش می تواند تعیین کننده تیم راه یافته به لیگ اروپا باشد. فارغ از وضعیت دو تیم، این دیدار می تواند یک شب تاریخی در لیگ قهرمانان باشد زیرا برای اولین بار در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا، یک داور زن، قضاوت یک دیدار در این تورنمنت را برعهده خواهد داشت و خانم استفانی فراپارت از فرانسه، جدال یوونتوس و دینامو کیف را سوت می زند.

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظرتان را در مورد مطلب بنویسیدx
()
x