پخش زنده بازی امروز پیکان و استقلال ﺳﻪ شنبه 11 آذر 99

از سری رقابت های لیگ برتر در هفته چهارم امروز سه شنبه 11 آذر 99 تیم های پیکان و استقلال به مصاف هم می روند پخش زنده و مستقیم بازی را ببینید.

پخش زنده بازی امروز پیکان و استقلال ﺳﻪ شنبه 11 آذر 99

پخش زنده بازی پیکان و استقلال

از سری رقابت های لیگ برتر در فصل 99-1400 و هفته چهارم امروز شاهد بازی حساس تیم های پیکان و استقلال از ساعت 16:15 در ورزشگاه شهر قدس خواهیم بود

پخش زنده


پخش زنده از: شبکه سه سیما

پخش زنده از: سایت آنتن


پیش بازی پیکان و استقلال

– استقلالی ها در حالی به مصاف تیم پیکان می روند که دیدار قبلی خود برابر ماشین سازی را با پیروزی پشت سر گذاشتند و امیدوارند به سومین پیروزی فصل برسند.

– در آن سو تیم پیکان دیدار  قبلی خود را که یک بازی جنجالی هم بود، با تساوی یک بر یک پشت سر گذاشت و موفق شد در دیداری خارج از خانه از شاگردان رحمان رضایی یک امتیاز را کسب کند.

تیم پیکان هم از 3 دیدار خود 4 امتیاز کسب کرده و در رتبه نهم جدول حضور دارد.

هفته گذشته بود که مهدی تارتار در آستانه دیدار برابر شهر خودرو از سمت خود استعفا کرد اما پس از جلسه با مسئولان این تیم دوباره به پیکان برگشت.

محمود فکری روی شیخ دیاباته ریسک نکرده بود تا این بازیکن به آمادگی کامل برسد و بعد از او استفاده کند. در همین راستا فکری از زوج مهدی قایدی – شیخ دیاباته در بازی های قبلی استفاده کرده بود ولی مهاجم اهل مالی تیم استقلال در تمرین روز گذشته دچار مصدومیت شد و حالا MRI ننشان داده او تا سه هفته از میادین دور خواهد بود.

از سوی دیگر فرشید اسماعیلی هم روز گذشته به تمرینات استقلال برگشت ولی هنوز هم مجوز حضور در تمرینات گروهی را دریافت نکرده و احتمالا از لیست استقلالی ها خط خواهد خورد.

 تیم های استقلال و پیکان تاکنون 14 بار به مصاف هم رفتند که آبی ها در 9 دیدار به پیروزی رسیدند و 5 دیدار هم به تساوی رسیده است. پیکانی ها تاکنون موفق نشدند استقلال را شکست دهند.

– دو تقابل آخر این تیم با تساوی به پایان رسیده و استقلال ها امیدوارند در این دیدار به سومین پیروزی فصل خود برسند.

– محمود فکری به دلیل محرومیت نمی تواند روی نیمکت استقلال بنشیند و صمد مرفاوی پس از یازده سال دوباره به عنوان نفر اول کادر فنی روی نیمکت آبی ها حضور پیدا می کند.

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظرتان را در مورد مطلب بنویسیدx
()
x