ساعت های اورجینال و تک در کل ایران با قیمت باورنکردنی از فروشگاه ساعت واریا

کلیک کنید

پخش زنده بازی امروز پرسپولیس و السد یکشنبه 6 مهر 99

از سری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا تنها نماینده باقی مانده ایران تیم پرسپولیس روز یکشنبه 6 مهر 99 به مصاف السد می رود پخش زنده بازی را ببینید.

پخش زنده بازی امروز پرسپولیس و السد یکشنبه 6 مهر 99

پخش زنده بازی پرسپولیس و السد

در چهارچوب رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در مرحله یک هشتم نهایی، تنها نماینده باقی مانده ایران در این رقابت ها روز یکشنبه ششم مهرماه 99 از ساعت 17:10 در ورزشگاه بنیاد قطر به مصاف هم خواهند رفت

پخش زنده


پخش زنده از: شبکه 3

پخش زنده از: سایت آنتن

پیش بازی


تنها در دو سال گذشته پرسپولیس و السد قطر 6 بار مقابل هم قرار گرفته‌اند. در سال‌های 2018 و 2019 هم گروه بودند، در سال 2018 در مرحله نیمه نهایی هم به مصاف هم رفتند. این‌بار در مرحله یک هشتم نهایی پرسپولیس مقابل السد قطر قرار می‌گیرد. تقابل‌های رودرروی این دو تیم نشان از برتری پرسپولیس دارد که در مرحله نیمه نهایی سال 2018 السد را شکست داد و به فینال صعود کرد.

در ادامه گزارش می‌خوانیم: بازی رفت با پیروزی یک بر صفر پرسپولیس تمام شد و در دیدار برگشت دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند. در مجموع این 6 بازی پرسپولیس 3 بار به پیروزی رسید، السد دو بار پیروز شد و یک مسابقه با تساوی به پایان رسید. السد باید در هفتمین تقابل سال‌های اخیر به دنبال جبران شکست گذشته و انتقام از حریف باشد خصوصا در مسابقه‌ای که به صورت تک بازی برگزار می‌شود و سرنوشت این مرحله را رقم خواهد زد.

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments