پخش زنده بازی سپاهان و سایپا امروز سه شنبه 99/09/11

در هفته چهارم مسابقات لیگ برتر امروز سه شنبه 11 آذر 99 تیم های سپاهان و سایپا به مصاف هم خواهند رفت پخش زنده و آنلاین بازی را در منگومگ ببینید.

پخش زنده بازی سپاهان و سایپا امروز سه شنبه 99/09/11

پخش زنده بازی سپاهان و سایپا

از سری رقابت های لیگ برتر فصل 99-1400 در هفته چهارم، دو تیم سپاهان و سایپا امروز سه شنبه 11 آذر 99 از ساعت 16:20 در ورزشگاه نقش جهان روبروی هم به میدان خواهند رفت

پخش زنده


پخش زنده و مستقیم بازی از: سایت آنتن


پیش بازی و وضعیت دو تیم

تیم فوتبال سپاهان در حاضر با 6 امتیاز در جایگاه سوم جدول رده بندی مسابقات لیگ قرار دارد. محرم نویدکیا در اولین فصل حضورش روی نیمکت سپاهان نتایج خوبی گرفته و این تیم را در بالای جدول نگه داشته است. بدون شک اکنون انتظارات از محرم و شاگردانش بسیار بالاتر رفته و هواداران سپاهان رفته رفته از تیمشان به عنوان یک تیم مدعی انتظار خواهند داشت. این موضوع مسئولیت تیم فنی سپاهان و به ویژه محرم نویدکیا را بیش از قبل خواهد کرد. سپاهان در هفته اول بازی ها با مغلوب گل گهر شد اما تیم طلایی پوش اصفهان با ترکیب فوق العاده ای که در اختیار دارد، در دو بازی بعد خود مقابل آلومینیم اراک و تراکتور به پیروزی رسید و نشان داد که می تواند تیمی مدعی باشد. اکنون آنها در خانه با سایپا دیدار دارند البته که سایپا نیز در این فصل عملکرد خوبی داشته است و همه این ها باعث هیجان انگیزتر شدن این بازی می شوند.

همچنین ببینید: پخش زنده بازی امروز پیکان و استقلال ﺳﻪ شنبه 11 آذر 99

در سوی مقابل، تیم سایپا قرار دارد. فصل برای ابراهیم صادقی و شاگردانش بهتر از گذشته آغاز شده است، تیمی که تا هفته پایانی مسابقات لیگ و با شانس خوبی که داشت در لیگ ماندگار شد، این فصل را بسیار خوب آغاز کرده است. تیم صادقی اکنون با 5 امتیاز در رتبه پنجم مسابقات قرار دارد و بدون شک می کوشد تا این رتبه را حفظ کند. نکته جالب در خصوص تیم سایپا این است که آنها در این فصل هنوز شکست نخورده اند. این موضوع به شدت روی روحیه بازیکنان این تیم تاثیر می گذارد و امید آنها را افزایش خواهد همچنین در 3 بازی برگزار شده لیگ، سایپا فقط 1 گل دریافت کرده که نشان از عملکرد خوب دفاعی آنها دارد. البته که آنها فقط 2 گل نیز زده اند که نشان می دهد در خط حمله آنچنان کارایی ای مثل دفاع ندارند، بدون شک در صورت ایجاد تعادل در خط دفاع و حمله، سایپا می تواند فصلی خوب برای خود را رقم بزند.

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظرتان را در مورد مطلب بنویسیدx
()
x