ساعت های اورجینال و تک در کل ایران با قیمت باورنکردنی از فروشگاه ساعت واریا

کلیک کنید

پخش زنده بازی امشب سپاهان و العین دوشنبه 31 شهریور 99

در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در گروه D امشب دوشنبه 31 شهریور 99 از ساعت 21:30 تیم های سپاهان و العین به مصاف هم خواهند رفت پخش زنده بازی را ببینید.

پخش زنده بازی امشب سپاهان و العین دوشنبه 31 شهریور 99

پخش زنده بازی سپاهان و العین

در چهارچوب رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در مرحله گروهی D امشب دوشنبه سی و یکم شهریور 99 دو تیم سپاهان اصفهان و العین امارات از ساعت 21:30 در ورزشگاه جاسم بن حمد به مصاف هم خواهند رفت

پخش زنده


پخش زنده از: شبکه ورزش

پخش زنده از: سایت آنتن

پیش بازی


گفتنی است سپاهان پس از سپری کردن فصلی با فراز و نشیب زیاد، وارد لیگ قهرمانان آسیا شد ولی در این رقابت ها نیز نتایج خوبی نگرفت. این تیم با سرمربی جدید خود یعنی محرم نویدکیا وارد این رقابت ها شد. سپاهان پس از برد ابتدایی در این مسابقات، 3 شکست پیاپی داشت و همین مسئله موجب شد این تیم امیدی به صعود نداشته باشد. سپاهان باید در دو بازی خود پیروز شود و السد قطر نیز در دو مسابقه آتی خود شکست بخورد تا نماینده کشورمان به مرحله بعدی رقابت ها صعود کند

سپاهان در حال حاضر از 4 مسابقه خود 1 پیروزی و 3 شکست کسب کرده و با 3 امتیاز جایگاه سوم جدول گروه D را به خود اختصاص داده است.

در سوی دیگر میدان العین قرار دارد که در لیگ قهرمانان آسیا عملکردی بسیار ضعیف داشت. این تیم در 4 مسابقه فقط 4 گل زده و 13 گل خورده است. العین امیدی برای صعود ندارد. بنابراین به نوعی این دیدار حساسیتی برای هر دو تیم ندارد ولی سپاهان می تواند با پیروزی در این دیدار، حداقل تلخی شکست های اخیر را جبران کند.

العین با 1 امتیاز از 4 مسابقه خود قعرنشین گروه D است.

 

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments