ساعت های اورجینال و تک در کل ایران با قیمت باورنکردنی از فروشگاه ساعت واریا

کلیک کنید

پخش زنده بازی امروز سپاهان و السد پنجشنبه 3 مهر 99

در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا امروز پنجشنبه 3 مهر 99 تیم های سپاهان و السد به مصاف هم خواهند رفت پخش زنده و آنلاین بازی را ببینید.

پخش زنده بازی امروز سپاهان و السد پنجشنبه 3 مهر 99

پخش زنده بازی سپاهان و السد

از سری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، امروز تیم های سپاهان و السد از ساعت 18:30 در ورزشگاه جاسم بن حمد به مصاف هم خواهند رفت

پخش زنده


پخش زنده از: شبکه ورزش

پخش نزده از: سایت آنتن

پیش بازی


پس از جدایی امیر قلعه نویی از سپاهان، محرم نویدکیا هدایت باشگاه را بر عهده گرفت و در قدم اول، او کاری سخت پیش رو داشت. نویدکیا نتوانست قدم اول را محکم بردارد و در سه دیدار اخیر خود در آسیا موفق به کسب برده نشده و شاید یپروزی در این مسابقه، حداقل کمی تلخی نتایج اخیر را کمتر کند. علاوه بر عدم پیروزی، سپاهان در سه مسابقه اخیر خود حتی گل نیز نزده است و باید دید تدابیر نویدکیا برای این مسابقه چه خواهد بود.

سپاهان با 4 امتیاز از 5 مسابقه در رده سوم گروه D قرار دارد.

در سوی دیگر میدان السد قرار گرفته که صعودش به مرحله بعدی رقابت ها، قطعی شده است. البته شاگردان ژاوی برای پیروزی پا به این مسابقه می گذارند چرا که اگر السد ببرد و النصر به العین ببازد، آن گاه السد به عنوان صدرنشین به مرحله بعدی صعود خواهد کرد. بنابراین ژاوی با تمام قوا به مصاف نماینده کشورمان خواهد رفت. بازی رفت دو تیم نیز با نتیجه 3-0 به نفع نماینده قطر به پایان رسیده بود.

السد قطر با 5 بازی و 9 امتیاز، رده دوم گروه D را به خود اختصاص داده است.

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments