پخش زنده بازی امشب بارسلونا و رئال مادرید شنبه 3 آبان 99

پس از مدت ها دوباره شاهد بازی حساس بارسلونا و رئال مادرید که بازی رفت الکلاسیکو 2020-2021 است را شاهد هستیم پخش زنده و آنلاین بازی را بببینید.

پخش زنده بازی امشب بارسلونا و رئال مادرید شنبه 3 آبان 99

پخش زنده بازی بارسلونا و رئال مادرید

از سری رقابت های لالیگا اسپانیا، تیم های بارسلونا و رئال مادرید از ساعت 17:30 در ورزشگاه نیوکمپ روبروی هم به میدان خواهند رفت و شاهد بازی رفت الکلاسیکو 2020-2021 خواهیم بود

دیدار: بارسلونا – رئال مادرید

زمان بازی رفت: شنبه 3 آبان 99 ساعت: 17:30 به وقت تهران

ورزشگاه: نیوکمپ

داور بازی: مارتینز مونوئرا

پخش زنده: شبکه 3 | سایت آنتن

فیلم خلاصه بازی بارسلونا 1 – 3 رئال مادرید شنبه 3 آبان 99

پیش بازی بارسلونا و رئال مادرید


  • بارسلونا با تغییراتی بسیار و ترکیبی جوان شده پا به لالیگا گذاشت و با وجود این که لیگ را با پیروزی آغاز کرد، آخرین بازی لالیگایی خود را در خانه ختافه با نتیجه 1-0 واگذار کرد تا رونالد کومان و تیمش خیلی زود طعم باخت را بچشند. با این حال بارسلونا در آخرین دیدار خود پیش از ال کلاسیکو با نتیجه 5-1 فرانس واروش را در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا شکست داد تا شروعی خوب در این رقابت داشته باشد. فردا رونالد کومان نخستین ال کلاسیکوی خود به عنوان سرمربی را تجربه خواهد کرد. جوردی آلبا که از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شده بود، در لیست بارسلونا برای این دیدار حضور دارد. مارک آندره تراشتگ و ساموئل اومتیتی همچنان مصدومند و قادر به همراهی بارسلونا در این دیدار نیستند.
  • رئال مادرید با تغییراتی کم و تساوی لالیگا را آغاز کرد و سپس 3 برد متوالی کسب کرد اما در آخرین دیدار خود در لالیگا، مقابل کادیز متحمل شکست خانگی 1-0 شد تا آن ها نیز اولین باخت فصل خود را خیلی زود تجربه کنند. رئال مادرید همچنین در نخستین دیدار خود در لیگ قهرمانان نیز مقابل شاختار دونتسک متحمل شکست 3-2 شد. سرخیو راموس که در بازی مقابل کادیز مصدوم شد و در بازی مقابل شاختار دونتسک غایب بزرگ رئال مادرید بود، در لیست این تیم برای ال کلاسیکو حضور دارد. دنی کارواخال، ادن هازارد، مارتین اودگارد، آلوارو ادریوزولا و ماریانو دیاز مصدومان رئال مادرید هستند که قادر به همراهی این تیم در بازی فردا نمی باشند.

ترکیب احتمالی بارسلونا و رئال مادرید

بارسلونا (1-3-2-4): نتو | روبرتو، پیکه، لنگلت، آلبا | دی یونگ، بوسکتس | مسی، کوتینیو، فاتی | گریزمان

رئال مادرید (2-4-4): کورتوا | مندی، راموس، واران، ناچو | مودریچ، کروس، کاسمیرو، والورده | وینیسیوس، بنزما

غایبان بارسلونا و رئال مادرید

بارسلونا: مارک آندره تراشتگن، ساموئل اومتیتی، متئوس فرناندز (مصدوم)

رئال مادرید: دنی کارواخال، ادن هازارد، مارتین اودگارد، آلوارو ادریوزولا، ماریانو دیاز (مصدوم)

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments