ساعت های اورجینال و تک در کل ایران با قیمت باورنکردنی از فروشگاه ساعت واریا

کلیک کنید

پخش زنده بازی امروز الاهلی امارات و شهر خودرو دوشنبه ۲۴ شهريور 99

از سری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا تیم های الاهلی امارات و شهر خودرو امروز دوشنبه 24 شهریور 99 به مصاف هم خواهند رفت پخش زنده بازی را ببینید.

پخش زنده بازی امروز الاهلی امارات و شهر خودرو دوشنبه ۲۴ شهريور 99

پخش زنده بازی الاهلی امارات و شهر خودرو

از سری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در مرحله گروهی B تیم های الاهلی امارات و شهر خودرو امروز دوشنبه 24 شهریور 99 از ساعت 19:30 به مصاف هم خواهند رفت

پخش زنده بازی


برای مشاهده پخش مستقیم بازی روی لینک آبی رنگ روبرو کلیک کنید پخش از سایت آنتن

پیش بازی دیدار


اولین تجربه سرمربیگری مهدی رحمتی، دیدار با الاهلی امارات در لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود. رحمتی که انتخابش به عنوان سرمربی شهرخودرو واکنش‌های متفاوتی را در پی داشته، باید در بازیهای باقیمانده تیمش از مرحله گروهی لیگ قهرمانان نشان دهد که اعتماد فرهاد حمیداوی به او اشتباه نبوده و به همین دلیل، باید استارت مربیگری‌اش را با برد بزند.

این موضوع، البته تنها انگیزه رحمتی و یارانش برای پیروزی مقابل الاهلی نیست. با توجه به آنکه شهرخودرو در هر دو بازی قبلی‌اش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان شکست خورده، در صورت عدم کسب نتیجه جلوی الاهلی شانسی برای صعود از گروهش نخواهد داشت.

نتایج قبلی: شهرخودرو لیگ قهرمانان را با شکست 0-2 به الهلال قدرتمند شروع کرد و در بازی بعدی‌اش هم 0-3 از پاختاکور شکست خورد. الاهلی هم با نتیجه مشابه 1-2 به پاختاکور و الهلال باخته است.

وضعیت در جدول: هر دو تیم بدون امتیاز هستند منتهی تفاضل گل شهرخودرو بدتر از الاهلی است و به همین دلیل شهرخودرو در قعر جدول گروه B قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.