ساعت های اورجینال و تک در کل ایران با قیمت باورنکردنی از فروشگاه ساعت واریا

کلیک کنید

پخش زنده بازی امروز استقلال و الاهلی چهارشنبه 2 مهر 99

در لیگ قهرمانان آسیا امروز چهارشنبه 2 مهر 99 در بازی حساس امروز استقلال و الاهلی به مصاف هم خواهند رفت پخش زنده بازی را در منگومگ مشاهده کنید.

پخش زنده بازی امروز استقلال و الاهلی چهارشنبه 2 مهر 99

پخش زنده بازی استقلال و الاهلی

از سری رقابت های لیگ قهرمان آسیا در مرحله گرهی A امروز چهارشنبه دوم مهرماه 99، تیم استقلال تهران در یکی از مهم ترین و حساس ترین بازی های خودش در این فصل لیگ قهرمانان آسیا مقابل الاهلی قرار می گیرد

دو تیم امروز از ساعت 18:30 در ورزشگاه الوکره مقابل هم به میدان خواهند رفت و باید دید که استقلال می تواند پیروز میدان شود یا خیر

پخش زنده


پخش زنده از: شبکه 3

پخش زنده از: سایت آنتن

نحوه صعود استقلال


استقلال تنها در صورت پیروزی برابر الاهلی می‌تواند به دور بعدی صعود کند. استقلال باید در هرصورت الاهلی را شکست دهد‌. درصورت پیروزی یک بر صفر آمار تفاضل و گل زده و خورده استقلال و الشرطه برابر خواهد شد و با توجه به اینکه الشرطه یک کارت قرمز در این رقابت‌ها دریافت کرده است، استقلال صعود خواهد کرد. ‌‌‌‌پس هرنتیجه‌ای که در مقابل الاهلی منجر به پیروزی استقلال شود، استقلال را راهی مرحله بعد خواهد کرد؛ اگر تنها استقلال در دیدار بعد کارت قرمز دریافت نکند.

قوانین AFC گل زده در بازی رفت و برگشت را در دور جدید لیگ قهرمانان حذف کرده است و طبق معیارها اگر امتیازات دو تیم برای صعود به مرحله بعدی یکسان باشد آن زمان به ترتیب تعداد امتیاز کسب شده، تفاضل گل، میزان گل زده محاسبه می‌شود.

با توجه به قوانین جدید اگر دو تیم در شرایط گفته شده هم یکسان باشند آن زمان تفاضل گل برتر از تمام بازی‌های مرحله گروهی و  تعداد گل‌های بیشتری که از همه مسابقات گروهی به ثمر رسیده است اعمال خواهد شد.

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments