پخش زنده بازی فولاد و استقلال امشب چهارشنبه 4 تیر 99

بعد از حدود 5 ماه تعطیلی فوتبال بخاطر شیوع ویروس کرونا حال دو تیم فولاد و استقلال چهارشنبه 4 تیر 99 به مصاف هم می روند که می توانید پخش زنده آن را مشاهده کنید.

پخش زنده بازی فولاد و استقلال امشب چهارشنبه 4 تیر 99

بازی فولاد و استقلال چهارشنبه 4 تیر 99

شیوع ویروس کرونا تمام ورزش های دنیا را به مدت 4 – 5 ماه به تعطیلی کشاند که لیگ برتر ایران نیز جزو آنها بود، در هفته 17 لیگ برتر دو تیم فولاد و استقلال یک بازی کمتر از بقیه تیم ها دارند که به مصاف هم بروند و چهارشنبه شب ساعت 21 این دو تیم در ورزشگاه فولاد به مصاف هم خواهند رفت

تیم فرهاد مجیدی بعد از 117 روز تعطیلی می تواند با برد این بازی بعد از پرسپولیس با 47 امتیاز در جایگاه دوم جدول با 39 امتیاز قرار بگیرد


دوستان عزیزی که به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید این بازی را به صورت زنده از سایت آنتن تماشا کنید

پخش زنده از شبکه 3

پخش زنده از سایت آنتن


آبی ها که با همان سیستم 2-5-3 خو گرفته اند در بازی های آینده نیز احتمالا با همین شیوه به زمین می‌روند. در ادامه به بررسی ترکیب احتمالی که مجیدی مقابل فولاد به میدان خواهد فرستاد پرداخته ایم:

سید حسین حسینی، وریا غفوری، سیاوش یزدانی، روزبه چشمی، عارف غلامی، هروویه میلیچ، مسعود ریگی، علی کریمی، آرش رضاوند، مهدی قایدی و امیرارسلان مطهری.

استقلال و فولاد جزو بهترین تیم های نیم فصل دوم بوده اند؛ اگر آمار آن ها مثل بازی های قبلی باشد، امروز باید دستکم 10 موقعیت گلزنی را داشته باشیم!

عملکرد دو تیم بازی فولاد و استقلال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.