پخش زنده بازی اتلتیکومادرید و بارسلونا امشب شنبه 1 آذر 99

از سری رقابت های لالیگا اسپانیا امشب شنبه 1 آذر 99 شاهد بازی حساس اتلتیکومادرید و بارسلونا خواهیم بود پخش زنده و مستقیم بازی را ببینید.

پخش زنده بازی اتلتیکومادرید و بارسلونا امشب شنبه 1 آذر 99

پخش زنده بازی اتلتیکومادرید و بارسلونا

در چهارچوب رقابت های لالیگا اسپانیا در فصل 2020-2021 در هفته 10، امشب یکی از حساس ترین بازی ها دیدار اتلتیکومادرید و بارسلونا است که شنبه شب یکم آذرماه از ساعت 23:30 روبروی هم به میدان خواهند رفت

یکی از جذابیت های این بازی تقابل مسی و سوارز هست که این دو دوست امشب باید تقابل هم قرار بگیرند و گل زنی هر یک از این دو چهره می تواند خیلی جذاب و دیدنی باشد

پخش زنده


پخش زنده از: شبکه سه

پخش زنده از: سایت آنتن


تیم میزبان: اتلتیکومادرید در رده ی 3 جدول قرار دارد و در 5 بازی اخیر خود 4 برد و 1 تساوی کسب کرده.

تیم میهمان: بارسلونا در رده ی 8 جدول قرار دارد و در 5 بازی اخیر خود 3 برد، 1 باخت و 1 تساوی کسب کرده.

 بررسی وضعیت دو تیم

اتلتیکو مادرید: سیمئونه و شاگردان تاگنون هیچ شکستی را در لالیگای این فصل تجربه نکرده اند و می خواند این روند را مقابل بارسلونا نیز ادامه دهند. اتلتی در فرم خوبی قرار دارد و در 5 بازی قبل خود 4 پیروزی به دست آورده است و با وجود دو بازی کمتر نسبت به سوسیداد صدرنشین تنها سه امتیاز با این تیم فاصله دارد و با پیروزی مقابل بارسلونا می تواند جایگاه خودش را در بالای جدول بهبود ببخشد. خبر دیگر اینکه لوییس سوارز که چند روز قبل به ویروس کرونا مبتلا شد، غایب بزرگ روخی بلانکوس برای این بازی حساس خواهد بود.

بارسلونا: شاگردان کومان پس از شکست در ال کلاسیکو روند خوبی در پیش گرفته اند و به نظر می آید که فاصله شان با فرم ایده آل و مدنظر هواداران در حال کاهش است. بارسا با کسب یک نیتجه خوب مقابل رئال بتیس به استقبال فیفا دی رفته و حالا می تواند با شکست اتلتیکو مادرید علاوه بر ادامه روند رو به رشد، آرام آرام به رتبه های بالای جدول رده بندی نیز نزدیک شود. بلوگرانا در دو دیدار قبلی خود مقابل اتلتیکو مادرید که در نیوکمپ برگزار شدند موفق به کسب پیروزی نشده و به نظر کار راحتی در خانه این تیم در پیش نخواهد داشت.

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments