ساعت های اورجینال و تک در کل ایران با قیمت باورنکردنی از فروشگاه ساعت واریا

کلیک کنید

مبتلا شدن کریستیانو رونالدو به ویروس کرونا + وضعیت جسمانی

خبری در کانال های تلگرامی منتشر شد که کریستیانو رونالدو فوق ستاره فوتبال جهان به ویروس کرونا مبتلا شده است وضعیت جسمانی وی را با عکس ببینید.

مبتلا شدن کریستیانو رونالدو به ویروس کرونا + وضعیت جسمانی

ویروس کرونا کریستیانو رونالدو

پس از برگزاری بازی لیگ ملت‌های اروپا بین تیم های پرتغال و فرانسه کریستیانو رونالدو حال مساعدی نداشت، از این رو تست کرونا ازش گرفتند و حال فدراسیون فوتبال پرتغال اعلام کرد تست کرونای وی مثبت شده است.

فوق ستاره پرتغالی که در اردوی تیم ملی کشورش برای بازی مقبال سوئیس در لیگ ملت های اروپا حضور داشت، این بازی را از دست خواهد داد و باید به قرنطینه برود.

طبق گزارش ها رونالدو فعلا علائم بیماری را در خود ندارد ولی از هم تیمی هایش در تیم ملی جدا شده و تحت کنترل پزشکان قرار دارد.

رونالدو نه تنها بازی پرتغال برابر سوئیس را از دست خواهد داد که طبق پروتکل های سری آ باید پس از ورود به ایتالیا دو هفته در قرنطینه قرار بگیرد و قطعا چندین بازی یوونتوس را از دست خواهد داد. دیدار برابر کروتونه یکی از آنها خواهد بود که قرار است شنبه هفته بعد برگزار شود.

همچنین بخوانید: زمان بازی بارسلونا و یونتوس لیگ قهرمانان اروپا 2020-2021

او بازی برابر دیناموکیف در لیگ قهرمانان را نیز از دست خواهد داد و اکنون این احتمال هم وجود دارد که بازی 15 روز بعد برابر بارسلونا در یوونتوس استادیوم را نیز از دست بدهد که قطعا بدترین خبر برای بیانکونری و فوتبال دوستان دنیا خواهد بود. بسیاری منتظر دوئل رونالدو و مسی در این بازی هستند.

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments