ترافیک و تجمع در تهران امروز شنبه 16 اسفند 99 + تصاویر

بعد از گذشت چند هفته قرنطینه بیشتر مردم تهران روز شنبه 16 فروردین 99 به خیابان ها و مترو هجوم آوردند که خود وضعیت قرمز را نشان می دهد.

ترافیک و تجمع در تهران امروز شنبه 16 اسفند 98 + تصاویر

وضعیت قرمز تهران 99/01/16

از ماه اسفند سال 98 بیشتر مردم در قرنطینه هستند و بخاطر جلوگیری از این ویروس خطرناک همه در خانه ماندن در حالی که خلوت ترین سیزده بدر را سال 99 دیدیم

رئیس جمهور که چند روز پیش اعلام کرده بود که از روز شنبه 16 اسفند 99 تمامی ادارات و اماکن مهم باز می شود، مثل اینکه حرف ایشان از راه رسید و امروز در تهران وضعیت نگران کننده ای میبینیم که ممکنه نه تنها پایتخت بلکه کل ایران دچار این بحران شوند

دولت از طرفی در تمامِ تریبون‌هایش اصرار بر خانه‌ماندن می‌کند و از طرفی هم با بازگشایی ادارات عملا خیلی‌ها را مجبور به حضور در خیابان می‌کند. این حجم وسیع جمعیت که از امروز راهی خیابان‌ها شده بنا به عقل و منطق و محاسبه، احتمالا به یک پیک ابتلای وحشتناک در روزهای آینده دامن خواهد زد.

معاون وزیر بهداشت گفت: میزان ترافیک امروز تهران ما را نگران کرده است و این افراد می‌توانند ویروس را به منزل یا محل کار انتقال دهند.

همچنین ببینید: تهران در روز سیزده بدر 99 شهر ارواح بود + تصاویر دلگیر

مترو شلوغ تهران 16 اسفند 99

ترافیک به معابر اصلی و بزرگراهی پایتخت برگشت

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ وضعیت ترافیکی معابر پایتخت را تشریح کرد.

سرهنگ محمد رازقی:

بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از ستاری، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از خروجی ستاری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی در مسیر غرب به شرق از اشرفی اصفهانی، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از تیموری، آزادی در مسیر غرب به شرق از شهیدان و مسیر جنوب به شمال نواب از ۹ دی دارای بار ترافیکی نسبتاً سنگینی هستند.

بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از شمس‌آباد و در بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از خروجی کرمان بار ترافیکی را شاهد هستیم.

واکنش برخی کاربران به ترافیک امروز تهران

وضعیت نگران کننده تهران امروز شنبه

تجمع در مترو تهران شانزدهم اسفند

واکنش به ترافیک تهران 16 اسفند 99

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
2 نظرات
نطرات قدیمی
نظرات جدید نظرات محبوب
Inline Feedbacks
View all comments
محسن قلی
محسن قلی
16 فروردین 1399 12:49

ما را باش بخاطر کیا خودمونو قرنطینه کردیم یعنی همه اینا ندارن؟ بخاطر بی پولی رفتن سرکار؟

امپراطور
امپراطور
16 فروردین 1399 15:40

قرنطینه خودخواسته تا یک جایی جواب میده.وقتی مردم پول ندارن قطعا از هم گسسته میشن.در ضمن یک عده کارمند رو به زور امروز فرستادن سرکار.دولت بجای پخش خبر ترافیک خیابانها دست کنه تو جیبش و سریعا به ایرانی پول بفرسته.به همین سادگی.مثل آمریکا

2
0
نظرتو در مورد این مطلب برامون بنویسx
()
x