ساعت های اورجینال و تک در کل ایران با قیمت باورنکردنی از فروشگاه ساعت واریا

کلیک کنید

واریز یارانه معیشتی جمعه 10 مرداد 99 + مبلغ یارانه

سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد نهمین مرحله یارانه معیشتی این ماه یعنی مرداد 99 دوشنبه دهم به حساب مشمولان واریز خواهد شد.

واریز یارانه معیشتی جمعه 10 مرداد 99 + مبلغ یارانه

یارانه معیشتی مرداد 99

سازمان هدفمندی یارانه ها زمان واریز و برداشت یارانه معیشتی را روز جمعه دهم مرداد ماه اعلام کرد

به روال 7 ماه گذشته، نهمین مرحله یارانه معیشتی، دوشنبه 10 مرداد ماه 99 به حساب مشمولان واریز خواهد شد.

مبلغ پرداختی بابت طرح حمایتی معیشتی دولت به خانوارهای یک نفره 55 هزارتومان، دو نفره 103 هزارتومان، سه نفره 138 هزارتومان، چهار نفره 172 هزارتومان و پنج نفره و بیشتر 205 هزارتومان است و به نفر ششم و بیشتر هر خانواده بسته معیشتی تعلق نخواهد گرفت.

این ماه تعداد ۱۸ میلیون و ۶۸۷ هزار و ۱۸۲ خانوار یارانه معیشتی دریافت می‌کنند و مجموع اعتباری که امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود بیش از ۲ هزار و ۵۳۶ میلیارد تومان است.

بنا به گزارش برخی رسانه ها قرار بود در خرداد و تیرماه غربالگری معیشتی ‌بگیران انجام خواهد شد اما خبری مبنی بر انجام این کار اعلام نشده است.

3 نظر برای "واریز یارانه معیشتی جمعه 10 مرداد 99 + مبلغ یارانه" ارسال شده
 1. نگین گفت:

  با سلام ..اینجانب به دستور آقای نوبخت و خبرگزاری های صداو سیما برای ثبت نام وام یک میلیونی به سایت رفاهی رفتم که وام کرونا را برای دردی از دردهایمان بگیرم ولی متاسفانه غافل از اینکه این سایت کلاهبرداری از طرف دولت بوده و زندگی خیلی از ما بدبخت بیچاره ها را زیر و رو کرد.و ناخواسته یارانه های ما را صاحب شده آیا حلاله؟؟آیا از لحاظ شرعی این حق ما بر دولت حلال نیست .. لطفا برای ما کاری بکنید آبروی ما را بخرید ..لطفا با مسئولین ذیربط صحبت کنید یارانه های ما را وصل کنند و نگذارید ما بیچاره تر از حال شویم..به هر ارگان دولتی میرویم میگوید خودتان اهدا کرده اید ..خودتان انصراف زده اید کاری از دست کسی بر نمی آید.. خدا را خوش نمی آید ..خودشان سایت را اعلام کردند و ما را به گمراهی کشاندندو الان زیر بار نمیروند

 2. علیرضا گفت:

  سلام چرا جواب ما را نمی دهید؟ لطفا ما را راهنمایی کنید…

  1. Admin گفت:

   سلام دوست عزیز مشکل چیه بفرمایید تا راهنمایی کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.