ساعت های اورجینال و تک در کل ایران با قیمت باورنکردنی از فروشگاه ساعت واریا

کلیک کنید

چگونه در مسابقه بمب رضا رشیدپور شرکت کنیم؟ + آموزش

رضا رشیدپور مجری کشورمان در جدیدترین برنامه خودش مجری مسابقه بمب شده است زمان پخش و نحوه شرکت در مسابقه را به همراه آموزش کامل ببینید.

چگونه در مسابقه بمب رضا رشیدپور شرکت کنیم؟ + آموزش

مسابقه بمب رضا رشیدپور

مسابقه جدید بمب به تهیه کنندگی محمدرضا رضائیان و اجرای رضا رشیدپور به مراحل پایانی نزدیک شده است و به زودی پخش خواهد شد

محمدرضا رضائیان تهیه کننده این مسابقه تلویزیونی در مصاحبه ای اعلام کرده که با محتوای سرگرم کننده و مفرح و شاد و هیج انگیز و پر انرژی ساخته میشود تا خانواده ها در ایام پاییز ۹۹ لحظاتی شاد و دلچسبی داشته باشند

وی گفت: «بمب» جذابیت‌های بالایی دارد و در این روزها که مردم به روحیه بخشی و برنامه‌های مفرح نیاز دارند این برنامه سرگرم کننده است. بر همین اساس در مشورت‌هایی که اتاق فکر برنامه با مدیران شبکه داشت به این نتیجه رسیدیم که شاید بهتر باشد در چنین فضایی از ساختاری هیجان انگیز و پرانرژی‌تر استفاده کنیم.

زمان پخش برنامه بمب

این مجموعه تلویزیونی قرار است بعد از پایان ماه صفر و در اوایل آبان ماه 99 دو شب در هفته از ساعت 22:30 روی آنتن شبکه سه سیما پخش می شود

محمدرضا رضائیان و رضا رشیدپور

وی با اشاره به ایده مسابقه «بمب» تصریح کرد: «بمب» برگرفته از یکی از پربیننده‌ترین مسابقه‌هایی است که در دنیا در حال برگزاری است و در بیش از ۲۰ کشور در رنکینگ موفق‌ترین برنامه‌ها قرار دارد. ما هم تلاش کردیم با استفاده از آن پلتفرم، ساختار این مسابقه را در کشور خود پیاده سازی کرده و براساس محتوای مورد نظر خود ایرانیزه کنیم.

رضائیان عنوان کرد: باید این نکته را در نظر داشت که این مسابقه صرفا سرگرمی نیست و در بخش‌های مختلف، محتوایی کاربردی خواهد داشت تا آگاهی بخشی را هم به همراه داشته باشد.

هنوز نحوه شرکت در مسابقه را منتشر نکردند و به محض اطلاع رسانی این پست بروز می شود

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments