ماجرای لایو و رابطه رضا شیری و احلام در خارج از کشور + فیلم

لایو جنجالی رضا شیری و احلام خواننده ایرانی در اینستاگرام و ماجرای رابطه رضا شیری و احلام را در فیلم منتشر در این بخش بطور کامل در منگومگ مشاهده کنید.

ماجرای لایو و رابطه رضا شیری و احلام در خارج از کشور + فیلم

لایو رضا شیری و احلام در اینستاگرام

رضا شیری خواننده سرشناس ایرانی در آبان ماه 99 به خارج از کشور مهاجرت کرد و بنا به گفته اش هرگز به ایران برنمیگردد. او به تازگی در لایو با خواننده ایرانی پرده از رابطه خود با احلام برداشت و گفت: من تورو تر و خشکت کردم و تو خیلی جیگری…تو خیلی با معرفت هستی ، احلام نیز وی را دادش صدا میکرد . در فیلم زیر بطور کامل لایو این دو خواننده را ببینید

ماجرای مهاجرت رضا شیری:

رضا شیری خواننده مطرح ایرانی؛ بدون خداحافظی از پسر محمدرضا و پدرش مرتضی شیری به خارج از کشور مهاجرت کرد. خبر ناگهانی مهاجرت رضا شیری همه کاربران و طرفدارنش را در فضای مجازی شوکه کرد. وی حرفی درباره مقصد مهاجرتش نگفته و در ویدیویی بیان کرد هر جایی که برود به طرفدارانش اطلاع می دهد.

بهمن بابازاده در حساب توییتری خود درباره مهاجرت رضا شیری چنین نوشته است: «باز هم مهاجرت یک خواننده پاپ از ایران. رضا شیری پس از خروج از ایران در یک گفتگوی لایو اینستاگرامی با مسعود صادقلو (دیگر خواننده پاپ پرطرفدار) ضمن تایید خبر مهاجرت اش، گفت: نه فرار کردم و نه پشت به مملکت ام کردم. فقط برای تفییر سبک زندگی ام بعد ۳۷ سال از ایران خارج شدم».

همچنین ببینید: ماجرای مهاجرت رضا شیری خواننده چیست؟ + علت و فیلم

ماجرای لایو و رابطه رضا شیری و احلام در خارج از کشور + فیلم

رضا شیری خواننده پاپ ایرانی در ۲۲ تیر ۱۳۶۲ در تهران به دنیا آمده و دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم معماری می باشد و
اصالتا ترک بوده و اردبیلی می باشد پدرش بوکسور و یکی از خواهرانش ناشنوا است. ترانه های او بسیار پر طرفدار است که از جمله ترانه اصلا یادم نبود عشقم ادم نبود به درد گریه می خورم,کاش میموند,بزن زیر گریه,منو ببخش,دلتنگ دیدارم,خودتو برسون,فراموشم کن برو,عاشقی یعنی همین,شنیدم حرفاتو,ته قصه ما تلخه,چرا غم ها میارن,مجنون ,بی چون و چرا,فقط عشق,نمی فهمه حالم بده, دلهره و … می باشد

آیا رضا شیری متاهل است

این خواننده پاپ سالهاست ازدواج کرده و متاهل می باشد. حاصل این ازدواج دو فرزند یک پسر نوجوان و یک دختر می باشد.

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظرتان را در مورد مطلب بنویسیدx
()
x