دانلود قسمت 20 از فصل 2 عصر جدید یکشنبه 8 تیر 99

مسابقه استعدادیابی عصر جدید با اجرای احسان علیخانی قسمت 20 از فصل 2 آن که آخرین مرحله از بخش اول است یکشنبه شب 8 تیر 99 پخش شد.

دانلود قسمت 20 از فصل 2 عصر جدید یکشنبه 8 تیر 99

قسمت 20 فصل 2 عصر جدید

مسابقه استعدادیابی عصر جدید به تهیه کنندگی و مجریگری احسان علیخانی اول هر هفته شنبه و یکشنبه شب ها از ساعت 22:30 روی آنتن شبکه سه سیما پخش می شود

در هر قسمت 7 شرکت کننده حضور دارند که با اجراهای متفاوت روی صحنه عصر جدید میدرخشند و توسط 4 داور برنامه رویان نونهالی ، آریا عظیمی نژاد ، سید بشیر حسینی و امین حیایی قضاوت می شوند

گفتنی است عصر جدید امشب یکشنبه شب آخرین قسمت از مرحله اول آن پخش می شود، بنابراین مرحله اول آن 20 قسمت و در هر قسمت 7 نفر و در مجموع 140 شرکت کننده در فصل دوم حضور پیدا کردند که خیلی ها حذف و خیلی ها هم وارد آرای مردمی شدند

امشب نیز هفت شرکت کننده حضور دارند که سه اجرای آن ها انتخاب می شود و به مرحله دوم عصر جدید برای رقابتی سخت تر راه پیدا می کنند

دوستان عزیزی که امشب نتوانستید این قسمت جذاب و دیدنی را تماشا کنید می توانید آن را با کیفیت عالی و لینک مستقیم از سایت منگومگ دانلود کنید

دانلود برنامه عصر جدید فصل دوم قسمت 20 کیفیت 480p (مرحله مقدماتی تاریخ 8 تیر 99  )

لینک مستقیم لینک مستقیم 2 (کمکی)

حجم: 400 مگابایت

1. مهدی جعفری، نخستین اجرای قسمت بیستم از دور مقدماتی فصل دوم عصرجدید، تو این سن و سال، با حضور گرمش روی صحنه همه رو شگفت‌زده کرد و سریع‌ترین چراغ سفید رو از آریا گرفت!

2. گروه پسران نینجا، دومین اجرای قسمت بیستم از دور مقدماتی فصل دوم عصرجدید، همه داورا و تماشاگرا دست به دست هم دادن تا زنگ طلایی احسان برای این اجرا به صدا دربیاد! (ورود به مرحله نیمه نهایی با زنگ طلایی احسان علیخانی)

3. داریوش سوسنی داریوش سوسنی، سومین اجرای قسمت بیستم از دور مقدماتی فصل دوم عصرجدید، تفکر و تامل؛ با دوتا شال و چندین حرکت مفهومی بین زمین و آسمون در آرامشی عجیب! (ورود به مرحله دوم)

4. سجاد اسماعیلی، چهارمین اجرای قسمت بیستم از دور مقدماتی فصل دوم عصرجدید، لهجه شیرین، قصه بانمک، استندآپ کمدی موفق و خنده‌دار و خاطرات جالب و مشترک همه از روزگار مدرسه! (ورود به مرحله دوم)

5. آخرین قسمت و اتفاقی که بی‌خبر از راه رسید برای گروه پارسوماش!

ما از هر نظر، ایمنی وسایل و اجراها و شرکت‌کننده‌ها رو بررسی می‌کنیم، اورژانس و همه نیروهای لازم برای قطعیت سلامتی همه بچه‌ها هم همیشه حاضر و آماده، سر تمرین‌ها و ضبط‌ها هستن اما… خدا رو هزاران بار شکر که برای شرکت‌کننده‌مون اتفاق بدتری نیفتاد و با بهبودی مصدومیت دستش، خیلی زود دوباره برمی‌گرده به صحنه عصرجدید!


6.محمد شیخ‌الاسلامی، ششمین اجرای قسمت بیستم از دور مقدماتی فصل دوم عصرجدید، از بهار زمستونی برامون خوند با حس و حالی که می‌تونه رهاتر و زیباتر هم از کار دربیاد!

7. گروه اَشکال، آخرین اجرای قسمت بیستم از دور مقدماتی فصل دوم عصرجدید، یه اجرا که آخرِ زبان بدن بود؛ روایت ایثارگری کادر درمان در بازگردوندن سلامت به جامعه در مقابله با کرونا! (ورود به مرحله دوم)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.