دانلود قسمت 19 فصل 2 عصر جدید شنبه 7 تیر 99

ویژه برنامه استعدادیابی عصر جدید با مجریگری احسان علیخانی شنبه شب هفتم تیر 99 قسمت 19 از فصل 2 آن پخش شد که می توانید آن را با کیفیت عالی دانلود کنید.

دانلود قسمت 19 فصل 2 عصر جدید شنبه 7 تیر 99

قسمت 19 فصل 2 عصر جدید

مسابقه استعدادیابی عصر جدید اول هر هفته شنبه و یکشنبه شب ها از ساعت 22:30 روی آنتن شبکه سه سیما با اجرای احسان علیخانی و مجری پشت صحنه ایمان قیاسی پخش می شود

همچنین اجراها را چهار داور برنامه رویا نونهالی، امین حیایی، بشیر حسینی و آریا عظیمی نژاد قضاوت می کنند

عصر جدید این هفته نیز در هر قسمت 7 شرکت کننده حضور دارند که هر کدام با نمایش های خود روی صحنه میدرخشند، در قسمت امشب شنبه 2 اجرا به مرحله بعد صعود کردند و بقیه وارد آرای مردمی در اپلیکیشن روبیکا شدند

ناگفته نماند که امشب بعد از پخش هر اجرا در این مطلب فیلم و توضیحات مربوطه اضافه می شود

دوستان عزیزی که به تلویزیون دسترسی نداشتید می توانید این قسمت از عصر جدید را با کیفیت عالی و لینک مستقیم از سایت منگومگ دانلود کنید

دانلود برنامه عصر جدید فصل دوم قسمت 19 کیفیت 1080p (مرحله مقدماتی تاریخ 7 تیر 99  )

لینک مستقیم لینک مستقیم 2 (کمکی)

حجم: 1.8 گیگابایت

دانلود برنامه عصر جدید فصل دوم قسمت 19 کیفیت 720p (مرحله مقدماتی تاریخ 7 تیر 99  )

لینک مستقیم لینک مستقیم 2 (کمکی)

حجم: 800 مگابایت

دانلود برنامه عصر جدید فصل دوم قسمت 19 کیفیت 480p (مرحله مقدماتی تاریخ 7 تیر 99  )

لینک مستقیم لینک مستقیم 2 (کمکی)

حجم: 400 مگابایت

1. گروه برادران گلی، نخستین اجرای قسمت نوزدهم از دور مقدماتی فصل دوم عصرجدید را اجرا کردند، ۳تا داداش که خاطرات سِگابازی‌شون رو نمایشی کردن و تماشاگرا اونها رو فرستادن فینال امشب!

2. گروه اعجوبه‌های کوچک، دومین اجرای قسمت نوزدهم از دور مقدماتی فصل دوم عصر جدید، با اجراشون لبخند زدن به صورت اونها که یه عمر به ظاهرشون خندیدن؛ ماهرانه، قدرتی و متنوع! (راهیابی به مرحله دوم)

3. محمدسینا منصوریان، سومین اجرای قسمت نوزدهم از دور مقدماتی فصل دوم عصرجدید، آواز بختیاری که ۴ رای سفیدش منوط شد به وام گرفتن از حس و حال پدر در خوانندگی!

4. گروه بچه‌ شهر، چهارمین اجرای قسمت نوزدهم از دور مقدماتی فصل دوم عصرجدید، از تاب تنهایی تا حلقه پیوند؛ اجرایی روی هوا و رها، علیه جاذبه زمین! (راهیابی به مرحله دوم)

5. گروه ربوناجی، پنجمین اجرای قسمت نوزدهم از دور مقدماتی فصل دوم عصرجدید، گوشه‌ای از پیشرفت‌های فناورانه جوون‌های کشورمون که الهی هیچ وقت برای حوادث تلخ، استفاده نکنیم!

6. پویان جناتی، ششمین اجرای قسمت نوزدهم از دور مقدماتی فصل دوم عصرجدید، یه خواننده با حال و احوال ساده و صمیمی، اما یه آهنگ با سبک و سیاق و صدای متفاوت! (راهیابی به مرحله دوم)

7. مریم میران‌شاهی و فاطمه‌سادات موسوی، آخرین اجرای قسمت نوزدهم از دور مقدماتی فصل دوم عصرجدید، بُرشی از غم زلزله؛ عروس و مادرشوهری که برخلاف کلیشه‌ها، رابطه عاطفی خوبی باهم دارن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.