ساعت های اورجینال و تک در کل ایران با قیمت باورنکردنی از فروشگاه ساعت واریا

کلیک کنید

زمان پخش و اسامی بازیگران فصل سوم از سرنوشت + خلاصه داستان

اسامی و بیوگرافی بازیگران فصل سوم از سرنوشت به همراه اسامی نقش و خلاصه داستان و زمان پخش این مجموعه را مشاهده کنید.

زمان پخش و اسامی بازیگران فصل سوم از سرنوشت + خلاصه داستان

فصل سوم از سرنوشت

اولین فصل از سریال از سرنوشت به کارگردانی محمدرضا خردمندان و فصل دوم به کارگردانی علیرضا بذرافشان در سال گذشته پخش شدند و حال به فصل سوم این مجموعه رسیدیم

فصل سوم سریال «از سرنوشت» به کارگردانی محمدرضا خردمندان و تهیه‌کنندگی اکبر تحویلیان به زودی جایگزین «بوم و بانو» می شود.

این سریال به اتفاقات دوران نوجوانی دو شخصیت اصلی یعنی هاشم و سهراب می‌پردازد که ایفای نقش آن‌ها را دارا حیایی و کیسان دیباج بر عهده دارند.

حجت اشرف‌زاده خواننده نماهنگ‌های این سریال است. امین بانی هم تیتراژ پایانی را می‌خواند.

«از سرنوشت» در ۵۰ قسمت به قلم محمدمهدی سلطانی، روح‌الله صدیق و سارا خسروآبادی نگاشته شده است.

این سریال کاری است از گروه فیلم و سریال شبکه دو که در سه فصل تولید شده است. داستان آن از رفاقت هاشم و سهراب دو پسربچه پرورشگاهی آغاز می‌شود. آن‌ها از کودکی در این مرکز زندگی می‌کنند تا به مرحله نوجوانی و جوانی می‌رسند. آن‌ها که آرزو‌های بزرگی را در سر می‌پرورانند، فراز و نشیب‌های زندگی‌شان محور اتفاقات این سریال قرار می‌گیرد.

بازیگران سریال از سرنوشت در سه فصل

راستین عزیزپور، امیررضا فرامرزی، دارا حیایی و کیسان دیباج،پوریا پورسرخ، مجید واشقانی، لیلا بلوکات، مریم کاظمی، علیرضا استادی، دارا حیایی، راستین عزیزپور، کیسان دیباج، امیررضا فرامرزی، میترا رفیع، مهرداد فلاحتگر، حبیب دهقان نسب، حسین پاکدل ،علیرضا آرا، شبنم فرشادجو، مائده طهماسبی، سید مهرداد ضیایی، فاطیما بهارمست، فریبا نادری، مهدی صالحی،مونا کرمی، فریده دریامج، فاطمه شکری،فرخنده فرمانی زاده، محمدحسن حسینیان، مسعود انتظاری و… در سریال از سرنوشت به ایفای نقش پرداختند.

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments