ماجرای علی شکارچی مرد دو زنه اینستاگرام + بیوگرافی و پیج اینستاگرام

علی شکارچی مرد دو زنه در اینستاگرام کیست؟ علی شکاری مرد دو زنه اینستاگرام کیست و شغل و منبع درآمد او چیست؟ ماجرای عکس های او با دو همسرش و ماجرای ازدواج مجدد در کنار همسرش واقعیت دارد؟ در ادامه بیوگرافی و عکس های شخصی و پیج اینستاگرام وی را در منگومگ میخوانید.

ماجرای علی شکارچی مرد دو زنه اینستاگرام + بیوگرافی و پیج اینستاگرام

بیوگرافی علی شکارچی مرد دو زنه اینستاگرام

علی شکارچی این روزها تصاویری با دو همسرش در پیج اینستاگرامش منتشر کرده که باعث شده تا کابران شبکه های اجتماعی واکنش متفاوتی به دو همسری او نشان دهند.

چندی است که تصاویر مرد جوانی به نام علی شکارچی در فضای مجازی دست به دست میشود که سوژه کاربران شده و مورد توجه آنها قرار گرفته است

پیج اینستاگرام علی شکارچی دو زنه

صفحه شخصی او با آیدی ali.shekarchiiii پیش از انتشار عکس های خصوصی اش در شبکه های اجتماعی باز و عمومی بود، اما بعد از مدتی از لو رفتن عکس ها و دست به دست چرخیدن تصاویر شخصیش اکنون خصوصی و از دسترس عموم خارج کرده است.

او در بیو صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشته: یکی کمه ، دو تا خوبه

فرهنگ چند همسری در بین کشورهای خاورمیانه رایج آست همچنین در کشورمان این فرهنگ در برخی از شهرها جا افتاده اما به صورت رسمی در کشور و در بین عموم مردم به رسمیت شناخته نمی شود

همچنین ببینید: ماجرای پیشنهاد 18+ تتلو به سارن خواننده چیست؟ + عکس

نوید ابراهیمی با چهار همسر

پیش از علی شکارچی این نوید ابراهیمی با چهار همسر سوژه رسانه های قرار گرفته بود نوید ابراهیمی دارای 4 همسر بوده که همه آنها تحصیل کرده و دارای مدرک لیسانس و فوق لیسانس هستند.

براساس آمارهای اطلس وضعیت زنان و خانواده، بالاترین درصد مردانی که بیش از یک همسر دارند متعلق به استان «سیستان و بلوچستان» است، این درحالیست که استان سمنان با نرخ ۰.۶۹ درصد نسبت به سایر استان‌ها کمترین میزان چندهمسری را تجربه کرده و در این زمینه رتبه آخر را به خود اختصاص داده است.

نگاهی بر آمارهای اطلس وضعیت زنان و خانواده که بر مبنای سال ۹۵ تهیه شده، نشان می‌دهد بالاترین درصد زنانی که همسرشان بیش از یک زن دارند، متعلق به استان «سیستان و بلوچستان» و کمترین این زنان متعلق به استان «سمنان» هستند.

به طوریکه ۱۴.۹ درصد زنان استان سیستان و بلوچستان شوهرشان بیش از یک همسر دارد، پس از آن استان هرمزگان با نرخ ۷.۰۳ درصد نسبت به سایر استان‌ها در رتبه دوم قرار گرفته است.

در این میان ۰.۶۹ درصد زنان استان‌ سمنان و ۰.۸۱ درصد زنان مازندران همسرشان بیش از یک زن دارند که نسبت به سایر استان‌ها به ترتیب رتبه ۳۱ و ۳۰ را به خود اختصاص داده‌اند و در وضعیت بهتری قرار دارند./ منبع: مثلث آنلاین

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
1 دیدگاه
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
اسماعیل
اسماعیل
18 اردیبهشت 1400 08:48

سیستان و بلوچستان امارشون بالاست ک رفتن زنه رو گرفتن مهم نیست چند همسری باشی و زنت مطلع و راضی با رضایت اون باشه اما خیلی بده ک زن داشته باشی و اون مطلع بشه بعد چند سال ک تو با چند نفری این امارها رو دقیق نمیشه داد امار ازدواج چیز خاسی نیست امار خیانت چیز بدی هست مردی ک یک زن دارد ولی ب دنبال یک زن دیگر نیست خیلی زنها را ک میبیند میخواهد این مهم هست ک یک مرد در طول مدت زندگی با همسرش ب او خیانت نکرده باشد

1
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x