علت خداحافظی حبیب نورمحمدوف از دنیای مبارزات + عکس

حبیب نورمحمدوف از مبارزان شکست ناپذیر یواف‌سی ufc برای همیشه از دنیای مبارزات خداحافظی کرد علت این کار عجیب او را به همراه عکس ببینید.

علت خداحافظی حبیب نورمحمدوف از دنیای مبارزات + عکس

ماجرای خداحافظی حبیب نورمحمدوف

حبیب نورمحمدوف یکی از مبارزان یو اف سی بود که تا شب گذشته برای آخرین بار توی قفس رفت و توانست 29 امین پیروزی اش در رقابت های یو اف سی و پیروزی در برابر حریف آمریکایی اش را کسب کند

وی در آخرین مسابقه اش خبری شوکه کننده را اعلام کرد که ناراحتی وی در عکس بالا نیز مشخص است، او به طور رسمی اعلام کرد که از دنیای مبارازت خداحافظی میکند و دیگر در این قفس مبارزه نخواهد کرد.

حبیب دلیل این خداحافظی را نبود پدر و قولی که به مادرش داده است، بیان کرد.

ساعاتی بعد از خداحافظی حبیب، رونالدو با انتشار این عکس در لایو استوری اش نوشت: تبریک میگویم برادر، پدرت به تو افتخار میکند

واکنش رونالدو به خداحافظی حبیب

بیوگرافی حبیب نورمحمدوف

حبیب عبدالمنافویچ نورمحمدوف متولد ۲۰ سپتامبر ۱۹۸۸ مبارز ترکیبی حرفه‌ای و قهرمان سبک‌وزن مسابقات یواف‌سی است. او از مسلمانان و ترکمن های داغستان روسیه و نخستین مسلمانِ قهرمان مسابقات یواف‌سی است که از وی به عنوان مبارز شکست‌ناپذیر یاد می‌شود.

نورمحمدوف در 7 اکتبر 2020 با پیروزی بر کانر مک‌گرگور قهرمان سرشناس یواف‌سی، توانست از عنوان قهرمانی خود دفاع کند. وی پس از کسب بیست و نهمین برد از 29 بازی در رقابت‌های حرفه‌ای که برابر جاستین گیچی در رقابت‌های یواف‌سی ۲۵۴ رقم خورد، با دفاع مجدد از عنوان قهرمانی جهان، به خاطر مرگ پدرش از رقابت‌ها خداحافظی کرد.

زندگینامه حبیب نورمحمدوف

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments