علت و ماجرای شکایت باشگاه استقلال از وریا غفوری + سند

باشگاه استقلال تهران از کاپیتان خودش وریا غفوری به خاطر افزایش قراردادش شکایت کرده است جزئیات کامل تر و ماجری این شکایت را در ادامه بخوانید.

علت و ماجرای شکایت باشگاه استقلال از وریا غفوری + سند

شکایت باشگاه استقلال از وریا غفوری

استقلال در بازی قبلی خود مقابل تیم نساجی مازندران با اینکه توانست با نتیجه 1-0 پیروز میدان شود، اما اتفاقات و حواشی زیادی برای کاپیتانش درست شد

وریا غفوی در اواخر نیمه دوم تعویض شد و با عصبانیت زمین بازی را ترک کرد و امروز اسنادی از سوی خبرگزاری فارس منتشر شده که نشان می دهد باشگاه استقلال اول آذرماه از کاپیتان خود به کمیته اخلاق شکایت کرده است.

این شکایت که به امضای احمد مددی، مدیرعامل استقلال رسیده و خطاب به رییس کمیته اخلاق نوشته شده، ماجرای قرارداد جدیدی که وریا غفوری در ابتدای فصل با باشگاه استقلال امضا کرده را شرح می دهد.

شکایت باشگاه استقلال از وریا غفوری

در این نامه عنوان شده که غفوری با وجود داشتن قرارداد تا پایان لیگ بیستم، قرارداد دو ساله ای را در زمان مدیریت سعادتمند با باشگاه استقلال امضا کرده که باعث افزایش قرارداد او شده است. طبق قراردادی قبلی وریا باید در این فصل 2 میلیارد و 700 میلیون تومان از استقلال دستمزد دریافت می کرده، اما قرارداد او به 6 میلیارد افزایش پیدا کرده است. از سوی دیگر قرارداد این بازیکن برای سال دوم قرارداد(فصل 1400-1401) به 8 میلیارد خواهد رسید.

احمد مددی هم سعی کرده به جای عمل کردن به تعهدی که مدیرعامل قبلی ایجاد کرده، علیه کاپیتان تیم خود نامه نگاری به کمیته اخلاق انجام دهد. این موضوع اختلاف شدیدی را بین وریا غفوری و مدیران باشگاه به وجود آورده و باید دید این ماجرا در نهایت به جدایی کاپیتان استقلال از این تیم می انجامد یا اتفاق دیگری در راه است.

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x