زهرا اسماعیلی کیست؟ + ماجرای قتل همسر و قصاص و اعدام زهرا اسماعیلی

زهرا اسماعیلی کیست؟ و چگونه اعدام شد، ماجرای قتل همسر و قصاص زهرا اسمعیلی و فرزندانش و دخترانش را و جزئیات قتل شوهرش و ماجرای کامل نحوه اجرای حکم اعدام و عکس شخصی همسر وی را در این بخش از منگومگ میخوانید

زهرا اسماعیلی کیست؟ + ماجرای قتل همسر و قصاص زهرا اسماعیلی

زهرا اسماعیلی کیست؟

از روز گذشته خبرهایی مبنی بر اعدام زن سکته کرده در رسانه های ضد انقلاب در حال انتشار است که قوه قضائیه با بیانیه ای نحوه و چگونگی اجرای حکم این زن به جرم قتل همسرش را شفاف سازی کرد.

به گزارش منگومگ از خبرگزاری میزان: در پی انتشار ادعایی عجیب در رسانه‌های ضد انقلاب مبنی بر قصاص یک زن در زندان رجایی شهر با وجود سکته قلبی قبل از اجرای حکم، خبرنگار میزان کسب اطلاع کرد که ادعای فوق کذب محض است؛ بنابراین گزارش، فرد محکوم زهرا اسماعیلی نام داشت که به جرم مباشرت در قتل همسر خود به قصاص نفس محکوم شده بود و علیرغم تلاش‌های فراوان برای جلب رضایت اولیای دم، مصالحه صورت نمی‌گیرد.

حتی تا یک ساعت پیش از اجرای حکم نیز مسئولان قضایی و مددکاران به منظور صلح و‌سازش تلاش‌های لازم را انجام دادند، ولی به دلیل اصرار اولیای دم بر اجرای قصاص نفس، حکم اجرا شد.

گفتنی است، در زمان اجرای حکم نامبرده در شرایط صحت و سلامت کامل بوده و این حکم در حضور سرپرست دادسرای جنایی، نمایندگان پزشکی قانونی و نیروی انتظامی و پس از معاینه کامل توسط پزشک پزشکی قانونی اجرا می‌شود.

زهرا اسمعیلی چگونه اعدام شد

قوه قضائیه، در پی انتشار ادعایی عجیب در رسانه‌های ضد انقلاب مبنی بر قصاص یک زن در زندان رجایی شهر با وجود سکته قلبی قبل از اجرای حکم، یک منبع آگاه گفت که ادعای فوق کذب محض است.

بنابراین گزارش، فرد محکوم زهرا اسمعیلی نام داشت که به جرم مباشرت در قتل همسر خود به قصاص نفس محکوم شده بود و علیرغم تلاش‌های فراوان برای جلب رضایت اولیای دم، مصالحه صورت نمی‌گیرد. حتی تا یک ساعت پیش از اجرای حکم نیز مسئولان قضائی و مددکاران به منظور صلح و سازش تلاش‌های لازم را انجام دادند ولی به دلیل اصرار اولیای دم بر اجرای قصاص نفس، حکم اجرا شد.

حسب اسناد پزشکی موجود و گواهی پزشکی، نامبرده تا زمان اجرای حکم هیچ‌گونه بیماری قلبی ریوی و کلیوی نداشته است. در اجرای حکم‌ها دلیل مرگ قطع نخاع، خفگی یا ایست قلبی اعلام می‌شود.

زهرا اسمعیلی ۴۲ ساله و مادر دو کودک، متهم به قتل علیرضا زمانیان، همسر خود شده است.

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
1 دیدگاه
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
محمدرضا
محمدرضا
3 اسفند 1399 16:22

اعدام با طناب دار مساوی با شکنجه

1
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x