بهترین زمان و پوزیشن های رابطه جنسی برای پسر دار شدن +تصاویر

بهترین زمان رابطه جنسی و نزدیکی برای پسر دار شدن و پوزیشن های پسر شدن جنین و زمان تخمک گذاری برای فرزند پسر و تعداد دفعات و نحوه بارداری برای پسر شدن جنین را با عکس کامل برای شما در منگومگ اماده کردیم.

 

بهترین زمان و پوزیشن های رابطه جنسی برای پسر دار شدن +تصاویر

بهترین زمان رابطه جنسی برای پسر دار شدن

برخی والدین دوست دارند که پسر دار شوند و فرزن شان پسر باشد. اما برای اینکه این اتفاق بیفتد، عوامل گوناگونی تاثیر گذار هستند، مانند رژیم غذایی، زمان رابطه جنسی و نوع آن می تواند در جنسیت فرزند شما تاثیر داشته باشد.

البته هنوز هیچ مدرک علمی برای اثبات این موضوع وجود ندارد اما بر اساس استدلال های منطقی و تجربه ای که در نسل های مختلف بوده است این موارد می تواند احتمال تشکیل یک نوع جنسیت خاص را بیشتر کند. حال سوال این است که هترین زمان برای نزدیکی برای پسردار شدن چیست؟

تشکیل جنین پسر

در هر اسپرم دو نوع کروموزم x و y وجود دارد. اما در تخمک تنها کروموزوم X که مربوط به جنسیت دختر است قرار دارد.

بنابراین اینکه کدام یک از کروموزوم های اسپرم با تخمک جفت شود و لقاح را انجام دهد جنسیت فرزند شما را مشخص خواهد کرد.

به این صورت که اگر کروموزوم X اسپرم با تخمک لقاح انجام دهد فرزندتان دختر و اگر کروموزوم Y با تخمک لقاح انجام دهد نوزادتان پسر می شود.

طبق مطالعات انجام شده کروموزومی که باعث پسر شدن جنین می شود بسیار کوچک تر، سریع تر و ضعیف تر از همتای خود است. در نتیجه بارداری پسر کمی سخت است و شرایط خاص تری را می طلبد تا کروموزوم Y بتواند با تخمک ملاقات کند و جنین پسر تشکیل شود.

بهترین زمان و پوزیشن های رابطه جنسی برای پسر دار شدن +تصاویر

پوزیشن های پسر دار شدن در نزدیکی

برای داشتن جنین پسر بهتر است که نزدیکی شما بصورت نفوذ عمیق و باشدت باشد.

هرچه اسپرم آزاد شده به دهانه رحم نزدیک تر باشد سریع تر خود را به تخمک رسانده و احتمال تشکیل جنین پسر بیشتر خواهد بود.

پوزیشن داگی : شما میتوانید از سبک داگی یا سگی و پوزیشن ایستاده و دراز کش در طول رابطه جنسی و نزدیکی استفاده کنید

در پوزیشن داگی شما روی دست ها و پاها به حالت چهاردست و پا قرار می گیرید و همسرتان در پشت شما قرار گرفته و از پشت نزدیکی را انجام داده تا اسپرم با شدت و سرعت بالا و نفوذ عمیق تر وارد رحم شود. در این موقعیت اسپرم راه کمتری را طی میکند و سریعتر به دهانه رحم می رسد. در نتیجه احتمال بارداری پسر افزایش می یابد.

پوزیشن به سبک ایستاده پسر دار شدن :در سبک ایستاده، نزدیکی در حالت ایستاده هم یکی از پوزیشن هایی است که می تواند به پسر شدن جنین کمک کند. در این حالت اسپرم برخلاف جاذبه زمین خود را سریع تر به تخمک می رساند. در این پوزیشن اگر همسرتان قادر است شما را بلند کند و باهم رابطه داشته باشید نتیجه بهتری می گیرید.

همچنین به دیوار تکیه بزنید و باهم رابطه داشته باشید. در این صورت نیز کروموزوم پسر سریعتر خود را به کروموزوم تخمک می رساند.

پوزیشن  stradding: در سبک stradding شما دراز کش و یا نشسته بر روی تخت هستید. این موقعیت نیز کمک می کند تا اسپرم پسر سریع تر خود را به تخمک برساند

همچنین ببینید: همه دلایل بارداری با کاندوم +‌روش استفاده صحیح از کاندوم

زمان تخمک گذاری برای پسر شدن جنین

هر چه زمان نزدیکی شما به زمان تخمک گذاری نزدیک تر باشد احتمال پسر شدن فرزندتان بیشتر است. اما تعیین زمان دقیق تخمک گذاری کار آسانی نیست و شما باید با بررسی موارد مختلف مانند مخاط دهانه رحم، دمای بدن، کیت تخمک گذاری و … تا حد امکان آن را مشخص کنید.

در واقع پسر دار شدن اگر بتوانید دقیقا در روز تخمک گذاری نزدیکی داشته باشید احتمال پسردار شدن بسیار بالاست. اگر 4 تا 5 روز قبل از تخمک گذاری رابطه داشته باشید کروموزوم های پسر تا اون روز از بین رفته و احتمالا تنها کروموزوم های دختر زنده می ماند.

شما می توانید از طریق نرم افزار اوما روز تخمک گذاری خود را مشخص کنید که بتوانید دقیقا در آن روز نزدیکی داشته باشید. بنابراین روز تخمک گذاری تا 12 ساعت بعد از زمان تخمک گذاری بهترین زمان برای پسردار شدن و چند روز قبل از روز تخمک گذاری بهترین زمان برای دختر دار شدن است.

لباس زیر مناسب مرد

نوع لباس زیر مردان نیز در پسردار شدن تاثیر دارد. استفاده از لباس زیری که بیضه را خیلی گرم نکند اما تنگ و فشرده باشد باعث زنده ماندن بیشتر کروموزم پسر در اسپرم می شود.

ارگاسم زن در پسر دار شدن موثر است

برای پسر دار شدن در هنگام ارگاسم زن مواد قلیایی در واژن بیشتر می شود که این ویژگی کمک میکند کرموزوم Y اسپرم بیشتر زنده بماند. بنابراین برای پسردار شدن بهتر است زن قبل از مرد به ارگاسم برسد. خانم ها برای قلیایی کردن محیط واژن بهتر است نیم ساعت قبل از نزدیکی دوش بگیرند و واژن خودشان را با آب گرم و جوش شیرین بشویند. فقط جوش شیرین وارد واژن نشود و برای دختر دار شدن باید 24 ساعت قبل از نزدیکی دوش بگیرید تا محیط واژن اسیدی شود.

رژیم غذایی مادر برای پسر دار شدن

رژیم غذایی زن باید غنی از سدیم و پتاسیم باشد و مقدار کمتری از کلسیم و منیزیم داشته باشد تخمک کروموزوم y اسپرم را جذب و کروموزوم x اسپرم را دفع می کند.

رژیم غذایی مادر باید حداقل 2ماه قبل از اقدام به باردار شدن آغاز و حتما توسط یک متخصص تغذیه نوشته شود.

 

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x