عکس های زلزله 5.1 ریشتری دیشب رامیان + خسارات

شب گذشته در شهرستان رامیان در استان گلستان زلزله 5.1 ریشتری این شهرستان را لرزاند عکس های خسارات این زلزله را مشاهده کنید.

عکس های زلزله ۵.۱ ریشتری دیشب رامیان + خسارات

زلزله 5.1 ریشتری رامیان

شب گذشته زلزله ای به قدرت 5/1 ریشتری در عمق 9 کیلومتری زمین شهرستان رامیان در ستان گلستان را لرزاند، فرمانده رامیان گفت: براثر زمین لرزه ۵ و یک دهم ریشتری بامداد امروز در این شهرستان، چهار تا پنج نفر از اهالی دو روستای “قورچای و ویرو” مصدوم شدند.

وی افزود: زمین لرزه همچنین سبب ایجاد ترک در برخی واحدهای مسکونی که غالبا “کاه گلی” بودند، شده است. گاز و برق برخی از مناطق روستایی رامیان قطع شد که بلافاصله توسط تیم‌های کشیک ادارات مربوط وصل شد.

فرماندار رامیان گفت: خوشبختانه تاکنون خسارت جانی گزارش نشده است. برآورد دقیق خسارت با روشن شدن هوا و جمع بندی گزارش‌های دریافتی، اطلاع رسانی می‌شود.

مصدومیت ۵ نفر در زلزله رامیان گلستان

در همین حال، فرماندار رامیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رامیان، اظهار داشت: بر اثر زمین لرزه ۵ و یک دهم ریشتری بامداد امروز در شهرستان رامیان، پنج نفر از اهالی دو روستای «قورچای» و «ویرو » مصدوم شدند.

حمیدرضا چوبداری افزود: این افراد به دلیل ترس و اضطراب ناشی از زلزله و هنگام خارج شدن از منزل دچار مصدومیت شدند که بلافاصله به مراکز درمانی انتقال یافتند.

در ادامه تعدادی از تصاویر و خسارات این زمین لرزه را مشاهده می کنید

زلزله رامیان

خسارت زلزله رامیان 16 شهریور 99

زلزله رامیان در گلستان نگرانی مردم رامیان از زلزله 5.1 ریشتری خانه های رامیان بعد از زلزله 5.1 ریشتری مصدومان زلزله رامیان خسارات زلزله رامیان

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments