ماجرای دعوای سپهر حیدری و فنونی زاده چیست؟ + استوری کل کل

دعوای دو پیشکسوت فوتبال سپهر حیدری و مهدی فنونی زاده در اینستاگرام جنجالی شده است ماجرای این کل کل ها را با عکس ببینید.

ماجرای دعوای سپهر حیدری و فنونی زاده چیست؟ + استوری کل کل

دعوای سپهر حیدری و فنونی زاده

دو چهره پیشکسوت و بازیکنان سابق تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس تهران با کل کل و دعوا در استوری اینستاگرام حسابی جنجال بپا کردند و البته حواشی زیادی به همراه داشت

مهدی فنونی زاده در یک استوری خطاب به سپهر حیدرینوشت:

تو اندازه این صحبت های نیستی که بخوای درباره من اظهار نظر کنی، تورو قرار بود ببرن فوتبال بانوان اشتباهی آوردن فوتبال آقایون با منم در افتادی ورافتادی برو دبنال تیله بازیت…

همچنین سپهر حیدری جواب او را داد و نوشت:

اتفاقا تویی که در حق هموطنانت نامردی می‌کنی باید بری تیم بانوان، فقط اگه رفتی تو رو خدا روسری سرت نزار که همه می‌گرخن…

در عکس زیر استوری دعوای این دو پیشکسوت را مشاهده می کنید

کل کل سپهر حیدری و فنونی زاده

بلافاصله پس از انتشار این متن‌ها از سوی دو بازیکن سابق باشگاه‌های فوتبال مطرح پایتخت، کاربران رسانه‌های اجتماعی آن را بازنشر داده و به کار بردن ادبیات جنسیت‌زده را نقد کردند.

توضیحات سپهر حیدری درباره این دعوا

ما هیچ‌وقت خدایی نکرده بی‌احترامی به پیشکسوت هیچ تیمی نکردیم و اگر صحبت کردیم به خاطر این بوده که چندبار از طرف پیشکسوت‌های تیم‌های مقابل به هواداران ما، به تیم پرسپولیس، به هویت تیم پرسپولیس و به پیشکسوت‌های پرسپولیس بی‌احترامی شده. چندبار صبر کردیم و دیدیم هیچ عذرخواهی نکردند و هواداران فوق‌العاده ناراحت شدند. ما بالاخره اول هوادار پرسپولیس بودیم و یک روزی بازیکن پرسپولیس شدیم و مربی پرسپولیس شدیم و همیشه هم افتخار می‌کنیم که از بچگی هوادار این تیم بودیم.

وی افزود؛ به شخصه خیلی به رگ غیرتم برمی‌خورد کسی به هوادار پرسپولیس بگوید بالای چشمت ابرو هست و به هوادار پرسپولیس «تو» بگوید و بی‌احترامی به هویت پرسپولیس کند. من ناراحت می‌شوم و جلوی او می‌ایستم و همیشه بی‌احترامی از طرف مقابل بوده و بعضی‌ها که رفتارهای بچگانه هم از آنها می‌بینیم خیلی دوست دارند پرسپولیس را به حاشیه ببرند و این اوج بی‌معرفتی است.

واکنش زنان فوتبالیست به دعوای حیدری و فنونی زاده

برخی از اهالی فوتبال زنان متنی را به صورت مشترک در صفحات خود انتشار دادند که در آن به سابقه فوتبال زنان در ایران اشاره و تاکید کردند که با وجود تمام محدودیت‌هایی که فوتبال زنان ایران با آن دست و پنجه نرم می‌کند اما نسبت به فوتبال زنان در کشورهای همسایه جایگاه بهتری دارد و چنین رفتاری قابل قبول و پسندیده نیست.

گلاره ناظمی (داور و مسوول مسابقات فوتبال زنان)، زهرا قنبری (بازیکن تیم ملی و خانم گل فوتبال)، یاسمن فرمانی (لژیونر فوتبال زنان در تیم شارلوا)، سارا شیربیگی (ملی‌پوش فوتسال زنان)، نیلوفر اردلان (مربی فوتسال و فوتبال)، الهام فرهمند (ملی‌پوش فوتبال و عضو تیم وچان کردستان)، زهرا خواجوی (دروازه‌بان تیم ملی فوتبال) ، فرزانه توسلی ( دروازه‌بان تیم ملی فوتسال) و فاطمه شریف (مربی فوتسال) تنها چند نفر از کسانی هستند که این اظهارات واکنش نشان دادند.

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x