علت دستگیری و مرگ مهرداد سپهری پسر مشهدی + فیلم

مهرداد سپهری پسر جوان مشهدی که توسط پلیس دستگیر شده بود فوت شد علت دستگیری و مرگ این پسر مشهدی را به همراه فیلم و عکس آن ببینید.

علت دستگیری و مرگ مهرداد سپهری پسر مشهدی + فیلم

دستگیری و مرگ مهرداد سپهری

روز گذشته فیلمی از دستگیری یک جوان مشهدی به نام مهرداد سپهری توسط نیرو انتظامی در کانال های تلگرامی منتشر شد،

در ویدئو مشخص است که این مرد به نام مهرداد سپهری دست‌هایش بسته شده و یک مامور نیروی انتظامی بارها با شوکر و اسپری فلفل او را آزار می‌دهد. خانواده مهرداد سپهری می‌گویند او قبل از انتقال به بیمارستان جان باخته است.

صبح امروز فرمانده انتظامی خراسان رضوی در گفتگو با ایرنا گفت: تحقیقات ویژه پیرامون مرگ مهرداد سپهری مرد جوان مشهدی که گفته می‌شود در درگیری با پلیس جان باخته با انجام تحقیقات از مامور پلیس ادامه دارد و دستور ویژه در این خصوص صادر شده است.

سردار محمد کاظم تقوی افزود: در پی ارسال گزارش مرگ مردی جوان و انتشار تصاویری از زمان دستگیری متهم با ادعای مسمومیت بر اثر اسپری فلفل در شبکه‌های معاند، به محض دریافت گزارش و قبل از انتشار تصاویر مربوط به این واقعه از رسانه‌ها، دستورات ویژه به رییس بازرسی پلیس استان برای پیگیری سریع پرونده و روشن شدن چرایی و علت آن صادر و تحقیقات با احضار مامور انتظامی آغاز شد

دستگیری و مرگ مهرداد سپهری

ماجرای مرگ مهرداد سپهری جوان مشهدی از کجا شروع شد؟

پیشتر معاون امنیتی و انتظامی فرماندار مشهد گفته بود: چند روز پیش در جریان یک نزاع خانوادگی در این شهر از پلیس برای خاتمه دادن به این درگیری تقاضای کمک شده که این مداخله به مرگ مردی جوان منجر شده است. این نزاع خانوادگی و درگیری بین مرد جوان و پدر زن وی روی داده بود و پس از آن خانواده از پلیس تقاضا کرده بود که برای خاتمه دادن به این درگیری مداخله کند. پس از حضور پلیس در محل، مرد جوان که معتاد به مواد مخدر بوده است حین انتقال از محل با پلیس نیز درگیر می‌شود که در ادامه منجر به مرگ وی می‌شود.

در همین حال ویدیوهایی در فضای مجازی منتشر شده است که نشان می‌دهد یک مامور نیروی انتظامی در مشهد، مردی را در شهرک حجت آزار می‌دهد. در ویدئو مشخص است که این مرد به نام مهرداد سپهری دست‌هایش بسته شده و یک مامور نیروی انتظامی بارها با شوکر و اسپری فلفل او را آزار می‌دهد. خانواده این مرد می‌گویند او قبل از انتقال به بیمارستان جان باخته است.

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments