علیرضا جهانبخش هفته‌ ای 1 میلیارد دستمزد می گیرد !

علیرضا جهانبخش فوتبالیست کشورمان که در تیم برایتون بازی می کند هفته ای حدود 1 میلیارد تومان دستمزد می گیرد.

علیرضا جهانبخش هفته‌ ای 1 میلیارد دستمزد می گیرد !

دستمزد میلیاردی علیرضا جهانبخش از برایتون

شیوع ویروس کرونا و تعطیلی فوتبال در جهان باعث شده تا بعضی از باشگاهها به دنبال کاهش قرارداد بازیکنانشان باشند. در چنین شرایطی سایت انگلیسی زبان alkhaleejtoday این سوال را مطرح کرده که اگر بازیکنان برایتون با کاهش 30 درصد دریافتی هفتگی‌شان موافقت کنند، دستمزد هفتگی آنها چه تغییری خواهد کرد؟

بر اساس آمار منتشر شده در این سایت، علیرضا جهانبخش که هفته‌ای 50 هزار پوند از برایتون دریافتی دارد، در صورت کاهش 30 درصدی دستمزدش، هفته‌ای 35 هزار پوند از این باشگاه خواهد گرفت.

این موضوع سوژه‌ای شد برای اینکه رقم دریافتی علیرضا را به ریال تبدیل کنیم. قیمت پوند در بازار دیروز حدود 20 هزار تومان بوده است که ما این رقم را ملاک گزارشمان قرار می‌دهیم.

بر این اساس، دریافتی هفتگی علیرضا جهانبخش از برایتون، 50 هزار پوند معادل 1 میلیارد تومان بوده که در صورت کاهش 30 درصدی آن، به 700 میلیون تومان در هفته می‌رسد تا جهانبخش، هفته‌ای 300 میلیون تومان ضرر کرده باشد!

اگر فرض کنیم دستمزد هفتگی جهانبخش شامل مالیات یا موارد دیگر نخواهد شد، او ماهانه، 200 هزار پوند معادل 4 میلیارد تومان از برایتون دریافتی داشته است.

نظر شما همراهان همیشگی منگومگ در این بابت و دستمزد چیه؟ لطفا در بخش نظرات حتما نظر شخصی خودتان را با ما به اشتراک بگذارید

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
2 نظرات
نظرات قدیمی
نظرات جدید نظرات محبوب
Inline Feedbacks
View all comments
محمد
محمد
11 اردیبهشت 1399 12:32

سلا عرض شد دست مزد خیلی زیادی میگیره دست مزد نه پول مفت بهش میدن برای پول بیشتر ط معشونه لیگ خارج ترجیح میدن ب لیگ ایرا .

مرتضی
مرتضی
26 شهریور 1399 09:08

به مردم چه ربطی داره

2
0
نظرتان را در مورد مطلب بنویسیدx
()
x