خلاصه بازی پیکان و استقلال سه شنبه 11 آذر 99 + فیلم

در چهارچوب رقابت های لیگ برتر امروز سه شنبه 11 آذر 99 تیم های پیکان و استقلال به مصاف هم رفتند خلاصه بازی و فیلم گل ها را ببینید.

خلاصه بازی پیکان و استقلال سه شنبه 11 آذر 99 + فیلم

خلاصه بازی پیکان و استقلال

استقلال در دومین بازی خارج از خانه اش امروز در شهرقدس به مصاف پیکان می رود و امیدوار است با کسب سه امتیاز بتواند جای پرسپولیس را در رده دوم بگیرد.

خلاصه بازی پیکان 0-0 استقلال (لیگ برتر ایران 1399/1400)

 

دقایق حساس

دقیقه 2: پیکان که بازی را پرفشار آغاز کرده ، در همان دقیقه 2 صاحب یک اوت شد و نادرمحمدی با پشتک وارو اوت را پرتاب کرد که ضربه ابراهیم صالحی راهی به دروازه پیدا نکرد.
دقیقه 4: مهاجم پیکان در محوطه جریمه استقلال صاحب یک موقعیت خوب شد اما مدافع و دروازه بان استقلال همزمان روی توپ رفته و مانع از ضربه زدن او شدند.

دقیقه5: مهدی قائدی از سمت راست حمله ای را تدارک دید و توانست کرنر بگیرد. کرنر ارسالی قائدی به طرز خطرناکی روی دروازه آمد اما مدافعان پیکان بازهم تن به کرنر دادند.

دقیقه 21: روی سانتر نادری از ارسلان مطهری توپ را روی شش قدم گرفت و با یک چرخش به سمت دروازه زد که دو مدافع پیکان با تکل همزمان خودشان را مقابل توپ قرارداده و مانع از رسیدن آن به دروازه شدند.

دقیقه 35: یک ضربه ایستگاهی پشت هجده قدم نصیب استقلال شد که میلیچ و وریا پشت ضربه ایستادند. با وجود آنکه توپ در همان نقطه بازی ماشین سازی بود که میلیچ تبدیل به گل کرد اما وریا ضربه را زد و دریس دروازه بان پیکان با نوک انگشت توپ را به بیرون زد.

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظرتان را در مورد مطلب بنویسیدx
()
x