ساعت های اورجینال و تک در کل ایران با قیمت باورنکردنی از فروشگاه ساعت واریا

کلیک کنید

خلاصه بازی پاختاکور 2 – 1 استقلال شنبه 5 مهر 99 + فیلم

در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تیم های پاختاکور و استقلال به مصاف هم رفتند که با نتیجه 2 -1 به سود پاختاکور تمام شد که می توانید فیلم خلاصه بازی و گل ها را در ادامه ببینید.

خلاصه بازی پاختاکور 2 - 1 استقلال شنبه 5 مهر 99

خلاصه بازی پاختاکور 2 – 1 استقلال

از سری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، در مرحله یک هشتم نهایی تیم های استقلال و پاختاکور در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف هم رفتند که استقلال در ابتدا با یک گل جلو افتاد اما متاسافانه بازی را با نتیجه 2 – 1 باخت

شرح گل

پاختاکور صفر – استقلال 1 (دقیقه 32: علی کریمی): خطایی که مهدی قایدی پشت محوطه جریمه پاختاکور گرفته بود را علی کریمی توپ را با شوت دقیق از کنار دیوار دفاعی بازیکنان ازبک عبور داد و در حالی که دروازه‌بان حریف نظاره‌گر صحنه بود، تبدیل به گل کرد.

پاختاکور 1 – استقلال 1 (دقیقه 43: دراگان چران): ارسال دقیق علی‌جانف از پشت محوطه جریمه به محوطه 6 قدم استقلال را دراگان چران با ضربه سر شیرجه‌ای وارد دروازه کرد تا کار به تساوی کشیده شود.

پاختاکور 2 – استقلال 1 (دقیقه 47: ارن دردیوک): اشتباه استقلالی‌ها در میانه زمین حمله سریعی برای پاختاکور به وجود آورد که این موقعیت با پاس سابیرخودجائف و شوت زمینی ارن دردیوک به تور دروازه چسبید و گل دوم ازبک‌ها را به همراه داشت.

فیلم خلاصه بازی را در ادامه مشاهده کنید

 
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments