فیلم خلاصه بازی بارسلونا 1 – 3 رئال مادرید شنبه 3 آبان 99

در چهارچوب رقابت های لالیگا اسپانیا نتیجه بازی تیم های بارسلونا و رئال مادرید با نتیجه 3 – 1 به سود رئال به پایان رسید فیلم خلاصه بازی و گلها را ببینید.

فیلم خلاصه بازی بارسلونا 1 - 3 رئال مادرید شنبه 3 آبان 99

خلاصه بازی بارسلونا 1 – 3 رئال مادرید

در چهارچوب رقابت های لالیگا اسپانیا تیم های بارسلونا و رئال مادرید در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف هم رفتند که بارسلونا باز هم نتوانست پیروز میدان شود و بازی را با نتیجه 3-1 باخت

شرح گلها

در همان دقایق ابتدایی توانست دروازه بارسلونا را باز کند. حرکت بسیار خوب کریم بنزما و پاس در عمق او برای فدریکو والورده، با ضربه دقیق ستاره اروگوئه ای همراه بود تا دروازه بارسا باز شده باشد.

بلافاصله بعد از گل رئال مادرید بارسلونا توانست کار را جبران کند. جوردی آلبا حرکت خوبی را از جناح چپ انجام داد و پاس خوبی را به دهانه دروازه ارسال کرد تا آنسو فاتی دروازه تقریباً خالی رئال را باز کرده باشد و کار به تساوی کشیده شود.

در دقیقه 58 بازی رئال مادرید به یک ضربه آزاد دست یافت. تونی کروس پشت توپ ایستاد اما ضربه او راهی اوت شد. با این حال تصاویر آهسته نشان می داد که صحنه مشکوکی درون محوطه جریمه بارسلونا رخ داده است. بعد از مراجعه داور به VAR خطای کلمنت لنگله به روی سرخیو راموس اعلام شد و داور اعلام پنالتی کرد. کاپیتان رئالی ها پشت توپ ایستاد و گل دوم این تیم را به ثمر رساند.

در لحظات پایانی رئال مادرید خیلی بهتر از حریف کار کرد و نهایتاً در دقیقه 90 مسابقه توانست توسط لوکا مودریچ به گل سوم دست پیدا کند. اشتباه نتو توپ را در اختیار هافبک کروات قرار داد و مودریچ نیز با دریبل او دروازه تقریباً خالی بارسلونا را برای بار سوم باز کرد.

 
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments