ساعت های اورجینال و تک در کل ایران با قیمت باورنکردنی از فروشگاه ساعت واریا

کلیک کنید

حریف پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا 2020 + زمان بازی

پس از راهیابی تنها نماینده ایران پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا 2020 حال میتوانید حریف این تیم در فینال را به همراه زمان بازی را مشاهده کنید.

حریف پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا 2020 + زمان بازی

حریف پرسپولیس فینال لیگ قهرمانان آسیا

از سری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در مرحله یک چهارم نهایی تیم پرسپولیس توانست حریف خودش پاختاکور را شکست دهد و بعد از مرحله نیمه نهایی در فینال مقابل النصر عربستان با ضربات پنالتی این تیم را نیز شکست داد و به فینال لینگ قهرمانان آسیا 2020 راه پیدا کرد

با توجه به تعویق مسابقات در منطقه شرق آسیا چهره فینالیست دوم ماه دیگر مشخص خواهد شد. بازی‌های این منطقه از ۱۸ نوامبر ۲۸ آبان آغاز و بازی فینال لیگ قهرمانان روز ۱۹ ماه دسامبر ۲۹ آذر در پایان سال ۲۰۲۰ برگزار می‌شود.

کنفدراسیون فوتبال اسیا طی اطلاعیه ای، زمان دقیق بازی‌های نهایی را اعلام کرد و بطور رسمی زمان و تاریخ و محل برگزاری فینال لیگ ۲۰۲۰ را منتشر کرد.

طبق اعلام AFC دیدارهای شرق آسیا برای مشخص شدن فینالیست دوم و حریف پرسپولیس، از تاریخ آبان تا ۲۳ آذر ۹۹ برگزار می‌شود.

بر همین اساس AFC ،زمان آخرین بازی در منطقه غرب اسیا نیز به صورت تک حذفی در ۱۹ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۹ آذر ۱۳۹۹ ) اعلام کرد.

گفتنی است که پرسپولیس ایران با برد در مقابل النصر عربستان با همه حواشی و محرومیت عیسی آل کثیر و گلزنی بی نظیر مهدی عبدی فوتبالیست جوان ارتش سرخ، موفق شد به به فینال لیگ این دوره از مسابقات اسیایی راه یابد و اگر موفق شود قهرمان لیگ این دوره در سال ۲۰۲۰ شود ، برنده چهار میلیون دلار میشود و این کمک خیلی خوبی برای باشگاه همیشه پیروز سرخ پوشان خواهد بود را خواهد برد.

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
1 دیدگاه
قدیمی ترین نظر
جدیدترین نظر محبوب‌ترین نظر
Inline Feedbacks
View all comments
سحما
سحما
3 آبان 1399 09:20

خوب بود