ساعت های اورجینال و تک در کل ایران با قیمت باورنکردنی از فروشگاه ساعت واریا

کلیک کنید

زمان و مکان تشییع جنازه ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی یکی از بازیگران محبوب سینما و تلویزیون متاسفانه در سن 44 سالگی درگذشت زمان و مکان تشییع جنازه این چهره را مشاهده کنید.٢تشییع جنازه ماهچهره خلیلی 42

زمان و مکان تشییع جنازه ماه چهره خلیلی

زمان و مکان تشییع جنازه ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی یکی از بازیگران سینمای ایران بود که از چند دهه قبل پا به عرصه بازیگری گذاشت، این چهره که سالیان سال است در فیلم و سریال های تلویزیونی نقش آفرینی کرده است متاسفانه صبح روز جمعه مطلع شدیم که در سن 44 سالگی دار فانی را وداع گفته است

این چهره متولد 25 دی 1355 است، کلاس های بازیگری را در فرانسه گذرانده است، همچنین فوق لیسانس معماری از دانشگاه اکسفورد انگلستان دارد

تا این لحظه هنوز مکان و زمان تشییع جنازه این چهره مشخص نشده است و به محض اطلاع رسانی این خبر بروزرسانی خواهد شد با منگومگ همراه باشید

خاکسپاری ماه‌ چهره خلیلی در لندن

نظام‌دوست با بیان اینکه چند ماهی می شد که متوجه بیماری ماه‌چهره خلیلی شده بود، عنوان کرد: من ماه آذر سال گذشته بود که متوجه بیماری‌اش شدم … آمده بود ایران. گفت من بروم کارهایم را بکنم و برگردم. قرار بود بیاید ایران. خیلی کارها داشتیم که بکنیم اما نشد.

این هنرمند در ادامه از دوستی ۱۳ ساله‌اش با ماه‌چهره خلیلی گفت و با بغض عنوان کرد: ۱۳ سال است که ماه‌چهره را می شناختم. سر تصویربرداری سریال «نردبام آسمان» در سال ۸۶ بود که دوستی‌مان شکل گرفت.

نظام‌دوست با اشاره به اینکه ماه‌چهره خلیلی ساکن خارج از کشور بوده ولی در ایران هم خانه داشته و زیاد به ایران می آمده است، گفت: با اینکه ساکن خارج از کشور بود اما زیاد با هم رفت و آمد داشتیم. خیلی عِرق ایران را داشت. ماه‌چهره خیلی ایرانی بود، خیلی.

به گفته نظام‌دوست، ماه‌چهره خلیلی در همان لندن به خاک سپرده می شود و پیکر او را به ایران نخواهند آورد.

نعیمه نظام دوست بازیگر سینما و تلویزیون، در گفت و گو با یک برنامه تلویزیونی، درباره مکان و زمان خاکسپاری پیکر ماه چهره خلیلی گفت: مراسم خاکسپاری ماه چهره خلیلی، روز سه شنبه در لندن برگزار خواهد شد. هنوز پسر پنج ساله‌اش از درگذشت او اطلاع ندارد.

وی درباره ارتباط دوستانه خود با این هنرمند فقید اظهار کرد: من اولین کسی بودم که متوجه بیماری او شدم؛ او این موضوع را با من در میان گذاشت و گفت دوست ندارد، کسی خبردار شود. من هم امانت‌دار دوستم بودم و این موضوع را به کسی نگفتم. در این ۱۰ ماه پیگیر حالش بودم؛ اما خودم هم حال خوبی نداشتم. همیشه از خدا می‌خواستم که سلامتی‌اش را به دست آورد و اتفاق خوبی برای او رخ بدهد.

نظام دوست عنوان کرد: ماه‌چهره قرار بود در ایران جراحی شود؛ اما به خاطر خانواده اش به لندن رفت تا دیداری با آن‌ها داشته باشد. بعد هم که درگیر کرونا شدیم و مراحل شیمی درمانی را در آنجا سپری کرد. ماه‌چهره خلیلی سرطان لوزالمعده داشت؛ یکی از بدترین سرطان‌هایی که در دنیا وجود دارد.

او در پایان درباره ویژگی اخلاقی ماه چهره خلیلی گفت: ماه چهره خیلی ایرانی بود و عرق ملی داشت. اگر به خودش بود، الان ایران بود؛ اما شرایط کرونا و زندگی باعث شد که دیدارمان به قیامت بیفتد. مهربان و آدم حسابی بود. من هیچ وقت ندیدم پشت سر کسی صحبت کند، همه را دوست داشت و به همه انرژی می‌داد.

انتهای پیام/

14 نظر برای "زمان و مکان تشییع جنازه ماه چهره خلیلی" ارسال شده
 1. شهاب گفت:

  چرا بازیگری که این همه عرق وطنی داره باید انگلیس دفن شه ماه چهره ایرانیه و باید ایران دفن بشه

 2. محمد فهیم گفت:

  چرا خارج چرا نمیارن ایران کاش صدای ما به گوششون برسه

 3. رضا بهاروند گفت:

  کاملا درسته پدر و مادرش مدیونن او عاشق ایران است.زمان تدفینش کیه براش نماز بخونم.لطفا اطلاع بدین واتس ام09010354437

 4. الی گفت:

  ماهچهره یک ایرانی کامل هست وبخاطرعشقی ک ب وطنش داشته بایدتوی کشور وآب وخاک خودش دفن بشه

 5. مسلم امانی گفت:

  سلام ماه چهره ایرانی هست باید ایران خاک شود

 6. مسلم گفت:

  چرا ماه چهره باید خارج خاک شود ماه چهره یک ایرانی است باید داخل کشور خودش خاک شود

 7. مسلم گفت:

  moslem amanie

 8. آمال گفت:

  روحت شاد عزیز دلم
  خانم خلیلی عزیز هر جا که آرامگاهش باشد فرق نمی کنه فقط زود بود برات به خدا

 9. آمال گفت:

  روحت شاد خانم عزیز روحت شاد خانم خلیلی گرامی😭😭

 10. پری گفت:

  واقعا حیف شد

 11. ناشناس گفت:

  سلام
  چچچچراباید باتمام عشقی که ب۶ ایران داشت در انگلیس روباه صفت بخاک سپرده شه
  من ایشون روخخخخیلی دوست داشتم وخیلی ناراحت شدم از فوتشون وبر اشون قرآن خوندم و دوست دارم نماز آیات هم براشون بخونم

 12. ناشناس گفت:

  خداوند به خانواده اش صبر صابرین عطا کند روحش شاد

 13. فرهاد گفت:

  روحشون شاد مهم نیست کجا به خاک سپرده میشن. جسم فانی هست اصل روح هست که جاودانه است .و روح بلند ومتعالی این هنرمند عزیز همه جا هست.

 14. محمد حسین نعیمی پور گفت:

  بازی ماه چهره خلیلی خیلی قشنگ بود
  حیف شدکه ماه چهره خلیلی به رحمت
  خدا رفت روحش شاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.