تاریخ دقیق روز بیمه 99 + متن و عکس نوشته تبریک روز بیمه 99

13 آذر روز بیمه نامگذاری شده در این بخش از منگومگ تاریخ دقیق روز بیمه در سال 99 با همراه متن و عکس نوشته و عکس پروفایل روز بیمه با پیامک های تبریک مشاهده میکنید

تاریخ دقیق روز بیمه 99 + متن و عکس نوشته تبریک روز بیمه 99

تاریخ روز بیمه در سال 99

13 آذر روز بیمه است که تاریخ آن در تقویم 99 روز پنج شنبه و در تقویم میلادی 17 نوامبر می باشد

همه میدانیم که بیمه امر بسیار مهمی است و در حقیقت روشی برای جبران خسارت است؛ یعنی با پرداخت مبلغ جزئی، اما در سطح گسترده و وسیع، صندوقی برای اطمینان دادن به انسان هایی که ممکن است دچار آسیب و خسارت در شغل، تجارت، سرمایه گذاری، مسافرت، آتش سوزی و امثال آن شوند، فراهم می آید

تاریخ دقیق روز بیمه 99 + متن و عکس نوشته تبریک روز بیمه 99

انواع بیمه

در یک تقسیم‌بندی کلی، بیمه به دو دسته بیمه‌های اجتماعی و بیمه‌های بازرگانی تقسیم‌بندی می‌شود. بیمه‌های اجتماعی، عمدتا بیمه‌های اجباری توسط کارفرماست، حق بیمه به‌صورت درصدی از دستمزد تعیین می‌شود؛ در حالی که در بیمه‌های بازرگانی حق بیمه متناسب با ریسک تعیین می‌شود. در ایران، سازمان تامین اجتماعی مهمترین مرجع بیمه‌های اجتماعی است.

انواع بیمه به شاخه های بیمه آتش‌سوزی، بحمل و نقل، عمر، بیمه حوادث، بیمه زلزله، بیمه بدنه اتومبیل ،بیمه شخص ثالث، بیمه درمان، بیمه کشتی یا بیمه دریایی، بیمه پول ،بیمه مسئولیت و … تقسیم می شود

همچنین ببینید: پیام و متن ادبی روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان 99 + عکس نوشته

تاریخ دقیق روزبیمه 99 + متن و عکس نوشته تبریک روزبیمه 99

عکس نوشته و پیام تبریک روز بیمه

روز 13 آذر در تقویم ما، روز صنعت بیمه نامگذاری شده است. واژه بیمه، در لغت به اطمینان، ضمانت، حفظ و نگهداری در برابر حوادث و خطرات معنا شده و در اصطلاح، ضمانت مخصوصی است از جان یا مال که در تمدن جدید رواج یافته است.

ایده تشکیل یک شرکت بیمه ایرانی در سال ۱۳۱۰ توسط فردی ایرانی به نام دکتر الکساندر آقایان (که سابقه فعالیت در شرکت بیمه های روسی نادژدا را داشت) به علی اکبر داور، وزیر مالیه وقت مطرح شد و در ۱۵ آبان سال ۱۳۱۴، شرکت سهامی بیمه ایران به عنوان اولین شرکت ایرانی بیمه تاسیس شد.

عکس پروفایل تبریک روز بیمه 99

عکس پروفایل تبریک روز بیمه

این شرکت دو ماه بعد یعنی در تاریخ 15/8/1314 شروع به فعالیت کرد و علت این فاصله تلاش برای تامین پوشش‌های بیمه اتکایی بود.

پس از تصویب قانون اداره امور شرکت‌های بیمه در تاریخ 13/9/1367 توسط بیمه مرکزی ایران به‌عنوان بازوی نظارتی دولت در صنعت بیمه، تاریخ 13/9/1367 به‌عنوان روزبیمه تعیین و از آن سال به بعد در چنین روزی سمیناری از طرف آن سازمان هرساله با حضور همه شرکت‌ها ترتیب می‌یابد.

عکس پروفایل تبریک روز بیمه 99

بيمه گذار در پر تو بيمه از خطرات احتمالى آينده و نگرانيهاى مربوط بخود يا دارايى خويش ؛ ايمن مى شود و آرامش مى يابد.

عکس نوشته تبریک روز بیمه 99

واژه بیمه در لغت به خاطرجمعی و ضمانت و حفظ و نگه داری در برابر حوادث و خطرات معنا شده و در اصطلاح و ضمانت مخصوصی است از جان یا مال که در تمدن جدید رواج یافته است.
سیزدهم آذرماه، روزبیمه بر کلیه فعالان صنعت بیمه خجسته باد

تبریک روز بیمه 99 به همسر

روز 13 آذر در تقویم جمهوری اسلامی ایران روز صنعت بیمه نامگذاری شده است که به همه ی دست اندرکاران این عرصه تبریک میگویم

عکس پروفایل تبریک روز بیمه 99

عکس پروفایل تبریک روز بیمه 99

 

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظرتان را در مورد مطلب بنویسیدx
()
x