بیوگرافی و عکس های مهدی قایدی و همسرش + حواشی زندگی

بیوگرافی خواندنی مهدی قایدی فوتبالیست با استعداد و همسرش به همراه عکس های جدید و حواشی زندگی و اینستاگرام این چهره را ببینید.

بیوگرافی و عکس های مهدی قایدی و همسرش + حواشی زندگی

بیوگرافی مهدی قایدی

مهدی قایدی تاریخ 14 آذر 1377 در بوشهر متولد شد. وی اکنون بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران می باشد.

خانواده و شروع فوتبال

یک خواهر از خود بزرگتر و یک برادر از خود کوچک تر دارد. وی برای اولین بار در سن 10 سالگی در سال 1387 از پایه های تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر فوتبال را شروع کرد. تا اینکه در سال 1395 که 18 سال سن داشت وارد تیم بزرگسالان آن تیم شد.

خانواده مهدی قايدی

فعالیت در ایرانجوان و افتخارات

مهدی با زدن 10 گل در اولین حضور فصل خود در آن تیم در لیگ دسته یک موفق به کسب عنوان پدیده لیگ یک آن سال شد و توجه زیادی را به خود جلب کرد.

ازدواج و همسر مهدی قادی

این بازیکن جوان در سن 21 سالگی در 9 دی ماه 1398 با انتشار عکس هایی از خود و همسرش رسما ازدواج خود را اعلام کرد.

بعد از منتشر شدن عکس های او و همسرش، حواشی زیادی در مورد اختلاف سنی 7 ساله همسرش منتشر شد که تاکنون واکنشی به این موضوع نشان ندادند.

مهدی قايدی و همسرش

فعالیت و استقلال تهران

هنگامی که باشگاه استقلال متوجه درخشش مهدی در تیم ایرانجوان بوشهر شد در تاریخ 17 تیر 1396 قایدی را از دست ایرانجوان در آورد و با او قرار داد 5 ساله تنظیم کرد.

مهدی اولین بازی خود در استقال را در مقابل تیم استقلال خوزستان در 13 مرداد 1396 به ثمر رساند. وی در 15 آذر با بازی در مقابل سپاهان اولین بازی رسمی خود را انجام داد.

همچنین در سال (1399_1398) در باشگاه استقال شمار 10 را بر تن می پوشد، او اولین گل سال(1399’1398) را در مقابل تیم مسجد سلیمان به ثمر رساند.

لقب و الگوی زندگی

به دلیل شباهت مهدی به شخصیت فیلم باشو(غریبه کوچک) در سال 1364 از بهرام بیضایی هواداران استقلال این لقب(باشو) را به وی دادند. مهدی می گوید من همیشه به نیمار برزیلی علاقه مند بودم و همیشه تلاش کردم که روش بازییم را مثل او کنم.

زندگینامه مهدی قايدی

اهداف

مهدی قایدی می گوید من از فرصتی که در استقلال به هم داده شده نهایت استفاده را می برم تا اعضای کادر فنی تیم ملی را تحت تأثیر قرار دهم و من را به اردوی تیم ملی دعوت کنند.

دردسر سربازی

این چهره وقتی وارد استقلال شد سربازی اش را هنوز انجام نداده بود و به همین دلیل با تصمیم مدیران استقلال وی به دانشگاه رفت و به دنبال آن معافیت تحصیلی گرفت.

زندگی شخصی مهدی قايدی

تصادف و مرگ دوستش

وی در 8 بهمن ماه 1396 با دوستانش به بوشهر رفته بود تا کار های دانشگاه را انجام دهد آنها در مسیر برگشت در حال تماشا کردن فوتبال ساحلی بودند که یک دفعه خودروی آنها واژگون شد. بر اثر آن تصادف دلخراش یک پسر در گذشت و یک دختر مجروح شد مهدی هم به دلیل خونریزی زیاد به بیمارستان خلیج فارس منتقل و بعد از عمل جراحی مرخص شد.

هک صفحه اینستاگرام

مهدی از زمانی که وارد استقلال شد اغلب وارد حاشیه بود تا وقتی که اینستاگرام وی را هک و چت های خصوصی و غیر اخلاقی او را انتشار کردند همه انتظار داشتند که وی از باشگاه استقلال اخراج شود اما وی را اخراج نکردند.

مهدی قائدی فوتبالیست

اینستاگرام مهدی قایدی

در شبکه اجتماعی اینستاگرام صفحه شخصی دارد، دوستان عزیزی که می خواهید از پیج وی دیدن کنید میتوانید با کلیک روی اسم آبی رنگ زیر به صفحه وی هدایت شوید

mehdighayedi10

اینستاگرام مهدی قايدی

منبع: منگومگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.