بیوگرافی نقش فیکرت سریال روزگارانی در چوکوروا + زندگینامه

فورکان پالالی بازیگر ترکیه ای که در سریال روزگارانی در چوکوروا نقش فیکرت را بازی می کند بیوگرافی و اینستاگرام او را به همراه زندگینامه وی ببینید.

بیوگرافی نقش فیکرت سریال روزگارانی در چوکوروا + زندگینامه

بیوگرافی فیکرت سریال روزگارانی در چوکوروا

فورکان پالالی ۵ آبان ۱۳۶۵ در شهر قونیه متولد شده است، بازیگر و مدلینگ اهل ترکیه می باشد

وی دوره متوسطه را در دبیرستان خصوصی دیلتاش قونیه گذراند. پالالی ، که بعداً از دبیرستان آناتولی قونیه دولاپوغلو فارغ التحصیل شد ، تحصیلات دانشگاهی خود را در دانشگاه مهندسی زمین شناسی آنکارا Hacettepe به پایان رساند.

شروع با تئاتر

وی همچنین 6 ماه آموزش درام خلاق در آنکارا ، آموزش بازیگری تئاتر از Tuncay Özinel و آموزش بازیگری شخصیت از فردی مرتر دیده است. وی هم اکنون دوره کارشناسی ارشد خود را در گروه رادیو و تلویزیون دانشگاه مرمره دنبال می کند.

او در حال حاضر بازیگر نقش فیکرت در سریال روزگارانی در چوکوروا بازی می کند و یکی از بازیگران اصلی این مجموعه است

زندگینامه فیکرت روزگارانی در چوکوروا

همسر واقعی فیکرت

فرکان پالالی مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است، تاکنون با چند تا از بازیگران نامدار ترکیه رابطه داشته اما با هیچ یک به صورت جدی و یا ازدواج نکرده است

حرفه بسکتبال

هنگام تحصیل در قونیه ، ترکیه به نوعی در موتور رفت و برگشت Konyaspor’un بسکتبال لیگ برتر مبارزه می کرد ، کار خود را در بسکتبال آغاز کرد ، همان باشگاه در هفت سال در سال 2000 پس از اداره توپ توفاس به شعبه قونیه منتقل شد. وی در اینجا پس از 2 سال تلاش موفق ، برای ادامه کار دانشگاهی خود از بسکتبال خداحافظی کرد.

بیوگرافی فورکان پالالی بازیگر

نقش فیکرت سریال روزگارانی در چوکوروا

وی در اواسط این سریال به عنوان برادرزاده هولیا یامان كه مدت هاست چيزي را نديده و بعداً به آن برخورد مي كند. او در واقع پسر مخفی عدنان یامان است. گفتنی است در این سریال برای انتقام از دمیر یامان (مورات اونالمیش) به چوکورووا برگشته است

اینستاگرام فورکان پالالی

در شبکه اجتماعی اینستاگرام صفحه شخصی دارد، شما عزیزان می توانید با کلیک روی اسم آبی رنگ زیر به صفحه وی هدایت شوید

furkanpalali

اینستاگرام فورکان پالالی

منبع: منگومگ

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments