بیوگرافی عدنان اکتار مجری جنجالی ترکیه ای + دستگیری و زندان

عدنان اکتار مجری جنجالی ترکیه ای است که دستگیر شده است علت بازداشت و جرم او را به همراه بیوگرافی و اینستاگرام او را مشاهده کنید.

بیوگرافی عدنان اکتار مجری جنجالی ترکیه ای + دستگیری و زندان

بیوگرافی عدنان اکتار

عدنان اکتار سال 1956 در آنکارا متولد شده است، نویسنده و یکی از مجری های جنجالی کشور ترکیه است که حال به 1000 سال زندان محکوم شده است

تحصیلاتش تا مقطع فوق لیسانس در رشته طراحی داخلی است، اما بعد از مدتی تغییر رشته داد و به ادبیات، فلسفه و تاریخ روی آورد

در یک شجره نامه ساختگی که بر انتساب آن به خود اصرار دارد، چنین ادعا شده است که پدران او از سادات منطقه قفقاز بوده اند و به «فرزندان شیر» شهرت داشته اند. اکتار در این شجره نامه، ابتدا نسب خود را به امام حسین(ع)، به تبع آن به امام علی(ع) و سپس از طریق مادر أمیرالمؤمنین حضرت فاطمه بنت اسد(س) ریشه اش را به حضرت داوود نبی علیه السلام رسانده است!

عدنان اکتار کیست

بیماری روانی عدنان

بر پایه اسناد غیرقابل خدشه پزشکی، عدنان اکتار در جوانی به خاطر مشکلات حاد روحی در بیمارستان های روانی ترکیه تحت نظر قرار داشته است.

رفتارهای غیرطبیعی و آزار و اذیت سایر دانشجویان از سوی او، موجب شد تا روان پزشکان او را مورد معاینه قرار دهند. پس از معاینات روانپزشکی، دو عارضه (paranoid) و (shizoid) در نامبرده تشخیص داده می شود.  اما با پیگیری های غیرمعمول برخی از پرسنل ارتش و انتقال پرونده او به بیمارستان نظامی، بعد از چندماه گواهی سلامت روانی برای وی صادر می شود.

حرمسرای عدنان اکتار

عدنان سالهاست که برای خود حرمسرا تشکیل داده و در تلویزیون ترکیه شبکه ای دارد به نام A9 که با هدف نشر فراماسونری فعالیت می کند و تمام مجریان آن با لباسهای جنسی و بسیار زننده فعالیت می کنند.

کمتر تصویری از عدنان اکتار یافت می شود که توسط زنان نیمه لخت احاطه نشده باشد. برای درک ماهیت واقعی این فرد شیاد و هوسران کافیست نام او را در مرورگرها سرچ کنید تا شاخ درآورید.

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظرتو در مورد این مطلب برامون بنویسx
()
x