بیوگرافی بازیگران سریال شرم و خلاصه داستان + ساعت پخش

مجموعه تلویزیونی شرم به کارگردانی احمد کاوری و سیروس مقدم از آنتن شبکه سه سیما پخش می شود بیوگرافی بازیگران و خلاصه داستان و زمان پخش این سریال را در منگومگ مشاهده کنید.

بیوگرافی بازیگران سریال شرم و خلاصه داستان + ساعت پخش

زمان پخش سریال شرم

مجموعه تلویزیونی شرم به کارگردانی احمد کاوری و مرحوم سیروس مقدم، از سه شنبه 4 آذر 99 هر شب روی از ساعت 20:45 روی آنتن شبکه سه سیما پخش می شود

خلاصه داستان

به گفته احمد کاوری آنچه که داستانی را جذاب می‌کند راز‌های شخصیت‌هاست و این سریال هم هر شخصیتی رازی دارد.

امیر پوروزیری تهیه‌کننده سریال شرم نیز توضیح داد: این سریال ملودرام اجتماعی است که در دو نیمه روایت می‌شود. فلاش‌بکی که ما را به 10 سال پیش تقریباً به سال‌های 88 و 90 برمی‌گردد. بقیه در زمان حال اتفاق می‌افتد که 20 قسمت پایانی را شامل می‌شود.

تصویربرداری سریال «شرم» به کارگردانی احمد کاوری بعد از هفت ماه در لوکیشن پردیس تئاتر خاوران تهران آبان 99 به پایان رسید.

تدوین و سایر مراحل فنی این سریال به طور همزمان آغاز شده و قسمت‌های ابتدایی نیز آماده پخش شده است.

اسامی بازیگران سریال شرم

سریال شرم

کاوری با اشاره به حضور بازیگران باسابقه و چهره در این سریال عنوان کرد: “در این سریال ترکیب خاصی از بازیگران حضور دارند که نوعی تجدید خاطره با بازیگران یکی دو دهه گذشته است. همچنین ۲ بازیگر اصلی داریم که هنوز انتخاب نشده اند.”

سایر عوامل این سریال نیز عبارتند از: تهیه کننده: امیرمهدی پوروزیری، کارگردان: احمد کاوری، نویسنده: سعید فرهادی، مدیر فیلمبرداری: علیرضا رجایی مقدم، مدیر صدابرداری: فرخ فدایی، مجری طرح: وحید معدنی، مدیر برنامه ریزی و مشاور پروژه: حسن لفافیان، تدوین: رضا کردبچه، طراح صحنه و لباس: فرامرز بادرام پور، مدیر صداگذاری: مهدی جمشیدیان، موسیقی: مسعود سخاوت دوست، مدیر تولید: داوود معدنی، عکاس: معین باقری، مشاور رسانه‌ای: علی مرادخانی.

همچنین ببینید: دانلود تیتراژ سریال شرم با صدای گرشا رضایی + متن آهنگ

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments