بیوگرافی بازیگر نقش منوچهر در سریال شرم + تصاویر

بیوگرافی بازیگر نقش منوچهر در سریال شرم به کارگردانی احمد کاوری را با عکس های جدید و همسرش به همراه زندگینامه مهرداد ضیایی و همسرش را در منگومگ بخوانید

بیوگرافی بازیگر نقش منوچهر در سریال شرم + تصاویر

مهرداد ضیایی بازیگر نقش منوچهر در سریال شرم کیست

سید مهرداد ضیایی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران، متولد سال ۱۳۴۷ در اصفهان است. او نویسنده و پژوهشگر است و تاکید می‌کند بازیگری برای او فقط راهی است برای کسب کمی درآمد بیشتر و بیش از ۲۰ سال است در عرصه فرهنگ و هنر فعالیت می‌کند.
مهرداد ضیایی در رشته مهندسی منابع طبیعی با گرایش جنگل فارغ‌التحصیل شده و در رشته ارتباطات با گرایش روزنامه‌نگاری نیز درس خوانده است. رشته وکالت را هم نیمه‌کاره رها کرده است.

همسر و دختر مهرداد ضیایی

ژیلا تقی‌زاده همسر سید مهرداد ضیایی داستان‌نویس، نمایشنامه‌نویس و نقاش است. ژیلا تقی‌زاده در سال 1338 در تهران است که در سال 98 بر اثر بیماری سطان درگذشت

سید مهرداد ضیایی و ژیلا تقی‌زاده دارای یک فرزند دختر به نام افروز می‌باشند

بیوگرافی بازیگر نقش منوچهر در سریال شرم + تصاویر

بازیگر نقش منوچهر در سریال شرم کیست

سیدمهرداد ضیایی در سریال شرم در نقش منوچهر کاراکتری است که در گیر و دارِ تکان‌های بسیار سنگین خانوادگی است که از خارج و داخل خانه به آن وارد می‌شود

زن و شوهری که می‌توانند تجربه‌های ازدواج‌های دیگر را داشته باشند کما اینکه اینطور است و یک بار دیگر دارند دوباره آزمایش می‌کنند و اتفاق حیرت‌انگیزی در انتظارشان است از داخل و خارج از خانواده وارد می‌شود و اعضای خانواده به ویژه به منوچهر که ظاهراً باید سابقه پدری همه‌چیز را متعادل و حفظ کند به نیکوترین شکل اما واقعیت این است آن هم انسان است و آستانه فشارش حدی دارد

سریال شرم به کارگردانی احمد کاوری بر اساس فیلمنامه‌ای از سعید فرهادی به جای سریال ۰۲۱ جواد رضویان روی آنتن شبکه سه میرود.

سید مهرداد ضیایی

در این سریال بازیگرانی چون ابوالفضل پورعرب، فاطمه گودرزی، فریبا متخصص، نسیم ادبی، سیدمهرداد ضیایی و مرحوم سیروس گرجستانی و سیاوش طهمورث ، الهام طهموری، میلاد میرزایی و نیما نادری بازیگران آنند .

در توضیح این سریال آمده: آن شب همه خانه پوران (فاطمه گودرزی) در داستان بودیم که سکانس هم پرده از ماجرای کاراکتر این نقش برمی‌داشت. البته کنار آن لعیا با بازی الهام طهموری ابتدای آن وارد صحنه می‌شد. باران می‌بارد و او چتری بالای سر گرفته، فرد ناشناسی را می‌بیند یک پاکت زیر برف‌پاکن ماشین گذاشته شده و…..

این سریال ملودرام اجتماعی است که در دو نیمه روایت می‌شود. فلاش‌بکی که ما را به 10 سال پیش تقریباً به سال‌های 88 و 90 برمی‌گردد. بقیه در زمان حال اتفاق می‌افتد که 20 قسمت پایانی را تشکیل را میدهد.

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments