اسامی بازیگران سریال آهوی من مارال با نقش ها و زمان پخش

سریال آهوی من مارال از شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد اسامی بازیگران با بیوگرافی و نقش ها به همراه زمان پخش این مجموعه را ببینید.

اسامی بازیگران سریال آهوی من مارال با نقش ها و زمان پخش

جزئیات پخش سریال آهوی من مارال

سریال آهوی من مارال به کارگردانی مهرداد غفارزاده که قرار است از شبکه نمایش خانگی پخش شود که در دوره قاجار و عصر ناصرالدین شاه می گذرد در ۲ فصل برای پخش از شبکه نمایش خانگی ساخته می شود؛ فصل اول ۱۵ قسمت و فصل دوم در ۲۵ قسمت خواهد بود.

موضوع این سریال به عشق ناصر الدین شاه به دختر روستازاده و ماجراهای اطراف آن، می پردازد همچنین داستان هایی از کنیزان ترک به میان خواهد آمد.

خلاصه داستان آهوی من مارال

ناصرالدین شاه، دست به ماشه برده تا آهویی صید کند که آهو چشمی ، چون باد از راه رسیده و چون برق می‌گذرد و به دنبالش حال سلطان ، صاحبقران می‌شود حال اسیری که در دام مانده باشد ، صیاد رفته باشد . شاه به حکم قدر قدرتی امر می کند که صیاد را به شکارگاه بازگردانند ، غافل از اینکه آن آهو چشم گریزپا ، خود صید و صیاد عاشقی جوان است از دیار آذربایجان ، دیاری که گل‌های دشتش همه سارای نام دارند و سروهای سر به فلک کشیده‌اش همه خان چوپان…

حسن معجونی در نقش ناصرالدین شاه

حسن معجونی در نقش ناصرالدین شاه

الهام کردا جدیدترین بازیگر این اثر، نقش انیس الدوله را ایفا می‌کند.

انیس الدوله همسر مورد علاقه و سوگلی ناصرالدین شاه قاجار، پادشاه ایران بود و مقام او بر سایر همسران ناصرالدین شاه برتری داشت.

الهام کردا در نقش انیس الدوله

الهام کردا در نقش انیس الدوله

ترلان پروانه جدیدترین بازیگر این اثر قرار است نقش مارال را ایفا کند.

ترلان پروانه بازیگر آهوی من مارال

لوکیشن سریال

بخشی هایی از سریال در استانبول قدیم می گذرد و از بازیگران شناخته شده سینما و تلویزیون ترکیه نیز استفاده خواهد شد که در این زمینه مذاکراتی با آنها انجام شده است.

برخی عوامل این پروژه عبارتند از

کارگردان: مهرداد غفارزاده، تهیه کننده: بهروز خوش رزم، مشاور پروژه و ناظر کیفی: سعید شریعتی، مشاوره فیلمنامه: فریدون عموزاده خلیلی، ایده و طرح سریال: مهرداد غفارزاده، اعضای نویسندگان: پریسا شمس، معصومه یزدانی، ابراهیم قربانپور، مشاور رسانه ای: اشکان منصوری، نوازنده: آیدین علیانسب.

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظرتان را در مورد مطلب بنویسیدx
()
x