ساعت های اورجینال و تک در کل ایران با قیمت باورنکردنی از فروشگاه ساعت واریا

کلیک کنید

جنجال ازدواج مادر 55 ساله نیمار با پسر 22 ساله! + عکس شوهرش

خبر ورزشی که این روزها همه را شوکه کرده است جنجال ازدواج مادر 55 ساله نیمار با یک پسر 22 ساله است که در ادامه عکس وی را مشاهده می کنید.

جنجال ازدواج مادر 55 ساله نیمار با پسر 22 ساله! + عکس شوهرش

ازدواج مادر نیمار با پسر 22 ساله

مادر نیمار یکی از فوق ستاره های فوتبال دنیا حدود 2 ماه پیش با یک پسر 22 ساله ازدواج کرد و این روزها خبرش در فضای مجازی پیچیده است و واکنش های جالبی به دنبال داشته و یه جورایی برای خیلی ها قابل هضم نیست

طی هفته های اخیر که نیمار به برزیل سفر کرده بود، خیلی ها شایعاتی مبنی بر بازگشت وی به تیم بارسلونا و بازگشت به نیوکمپ در تابستان امسال منتشر شده، امروز اخبار حول محور نادین سانتوس، مادر این ستاره برزیلی و ۲۸ ساله بوده است.

نادین سانتوس در صفحه رسمی اش اعلام کرد با یک جوان ۲۲ ساله در ارتباط بوده و به نظر می‌رسد این دو نفر قصد ازدواج دارند. جالب اینجاست علاوه بر خود نیمار، پدر ۵۵ ساله این بازیکن نیز که در سال‌های اخیر نقش مهمی در انتقال پسرش به تیم هایی، چون بارسلونا و البته پاری سن ژرمن ایفا کرده، کامنت گذاشته و به نوعی از رخ دادن این اتفاق ابراز خوشنودی کرده است.

کامنت تبریک نیمار به ازدواج مجدد مادرش

کامنت تبریک نیمار به مادرش

نادین سانتوس در صفحه رسمی اش اعلام کرد با یک جوان ۲۲ ساله در ارتباط بوده و به نظر می‌رسد این دو نفر قصد دارند به طور رسمی ازدواج کنند.

جالب اینجاست علاوه بر خود نیمار، پدر ۵۵ ساله این بازیکن نیز که در سال‌های اخیر نقش مهمی در انتقال پسرش به تیم هایی، چون بارسلونا و البته پاری سن ژرمن ایفا کرده، کامنت گذاشته و به نوعی از رخ دادن این اتفاق ابراز خوشنودی کرده است.

نیمار و ناپدری جدیدش

این جوان ۲۲ ساله که هشت سال از نیمار کوچک‌تر است، هوادار رئال مادرید بوده و این در حالیست که ستاره برزیلی در طی یک سال اخیر تلاش زیادی کرده دوباره به بارسلونا بازگشته و در لالیگا به میدان برود.

در ادامه تعدادی از عکس های ناپدری جدید نیمار را براتون گلچین کردیم که میتوانید مشاهده کنید

ناپدری نیمار

راموس ناپدری نیمار

گردآوری: منگومگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.